Prince of Persia Warrior Within

Jestem ciekawy waszych komentarzy na temat tej gey która okazała sie najlepsza gra w jaka grałem jest super nie tylko grafika ale równiez fabuła tej gry i nie moge sie doczekac nastepnej czesci “kindred of blades” . Wogóle grał ktos w ta gre z tego forum

ja grałem. Uważam iż denne sterowanie, graficznie też nie zachwyca, fabuła woła o pomstę do nieba, a glówny bohater porusza się jakby mial nasrane w galotki :twisted:

Jednak było coś w tej grze - chyba dobrze skonstruowane lokacje ze chciało mi się w nią grać

Ocena: -7/10

Naprawdę super gra, fajna muzyka i grafika no i najlepsze jest to jak Prince walczy. Ale i tak nie ma jak pierwsza część Prince of Persia, z lat 90’.

Gra bardzo fajna , bardzo mi sie podoba i w ogole czadzik :lol:

ps.

zmien na gre bo niewiadmo co sobie myslec :lol:

Gra fajna ale jak dla mnie ZA TRUDNA (nie chodzi tu o zagadki lecz o skakanie itp)

prawdę mówiąc, myślałem, że gra będzie lepsza… poza tym, chyba jestem jakiś inny, bo po jakimś czasie ta gra mi się po prostu… znudziła… nawet jej nie przeszedłem (nie chciało mi się dalej grać).

7/10

Jest mroczna !!

I za to ją cenie… trudna owszem… ale nadrabia świetnymi kombosami wśród tuzinie wrogów

Grę przeszedłem i jednym i drugim sposobem (chodzi o 2 zakończenia). Zrobiała na mnie ogromne wrażenie, jest dużo lepsza od POP Pisaki Czasu. Kilka dni temu skończyłem grać w POP the two thrones. Jest w niej kilka innowacji i jest trudniejsza od popszedniej części ale i tak POPWW bardziej mi się podobał – te ucieczki przed mrocznym dachaką :wink:

Gra ogólnie w porządku, poza kilka wnerwiającymi fragmentami (chociażby te wybuchające kolcozwierze w mechanical tower). Byłaby świetna, gdyby nie ten cholerny backtracking. Mówcie, co chcecie, nie cierpię przechodzić w kółko lokacji, które różnią się tym, że jedna jest, zdewastowana, a druga nie.

jest najlepsza na swiecie. Gralem we wszystkie czesci i kazda jest lepsza od poprzedniej.Ciekawe jaka bedzie nastepna…

moja ocena :

10/10