Print Screen - dziwny problem

(Axel 14) #1

Witam.

Oglądam anime pt. Bleach. No i zauważyłem fajne ujęcie w tym anime i chciałem zrobić sobie print screena i dać to na tapete ale ....

Gdy nacisnę Print screen i wkleje to do painta to następuje problem. Otóż gdy mam już ten obraz wklejony w paincie i nawet go zapisze i mam na dusky już to gdy wyłączę program w którym oglądałem bleacha to zamiast tego print screena którego zrobiłem mam czarny ekran ... tzn. ten obraz robi mi się czarny. Wydaję mi się że troche to nie zrozumiale napisałem tak więc :

Włączam anime Bleach w programie media player clasicc (choć nie ważne w jakim programie go włączę, wszędzie jest ten sam problem)

Znajduje ten moment z którego chce sobie zrobić tapete, zatrzymuje odtwarzanie filmu bym mógł spokojnie zrobić print screen.

Później otwieram Paint'a i tam wklejam to ujęcie. I w tym momencie jeśli dam by mi odtwarzało to anime to w paincie również mi odtwarza to anime ... -.- no i nie mogę tego zapisać bo nawet jak to zrobię a wyłączę media player classic to zamiast tego ujęcia mam czarny obraz :confused: A gdy włączę znowu to anime to znowu odtwarza mi się w paincie (ogólnie w tym pliku gdzie mam obraz tego ujęcia)

O co z tym chodzi ?

(Olixxx94) #2

Axel_15 , ta bywa, że jeśli oglądasz film i chcesz zrobić zrzut Print Screenem to pozostaje czarny ekran. Tak więc zainteresuj się tymi programami:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1& ... y+ekranowe

(Mrylec) #3

W AllPlayer jest funkcja robienia Prinscrena :slight_smile: zdaje mi się że klawiszem F12, sprawdz w ustawieniach Allplayera który to klawisz :wink:

(matekadamczak) #4

W Power DVD taki przycisk jest oznaczony aparatem

(Mrylec) #5

Spróbuj właśnie w Allplayer'ze, te zdjęcia będą zapisane w folderze z filmem, lub w folderze z Allplayer'em :wink: