Print Screen - dziwny problem

Witam.

Oglądam anime pt. Bleach. No i zauważyłem fajne ujęcie w tym anime i chciałem zrobić sobie print screena i dać to na tapete ale …

Gdy nacisnę Print screen i wkleje to do painta to następuje problem. Otóż gdy mam już ten obraz wklejony w paincie i nawet go zapisze i mam na dusky już to gdy wyłączę program w którym oglądałem bleacha to zamiast tego print screena którego zrobiłem mam czarny ekran … tzn. ten obraz robi mi się czarny. Wydaję mi się że troche to nie zrozumiale napisałem tak więc :

Włączam anime Bleach w programie media player clasicc (choć nie ważne w jakim programie go włączę, wszędzie jest ten sam problem)

Znajduje ten moment z którego chce sobie zrobić tapete, zatrzymuje odtwarzanie filmu bym mógł spokojnie zrobić print screen.

Później otwieram Paint’a i tam wklejam to ujęcie. I w tym momencie jeśli dam by mi odtwarzało to anime to w paincie również mi odtwarza to anime … -.- no i nie mogę tego zapisać bo nawet jak to zrobię a wyłączę media player classic to zamiast tego ujęcia mam czarny obraz :confused: A gdy włączę znowu to anime to znowu odtwarza mi się w paincie (ogólnie w tym pliku gdzie mam obraz tego ujęcia)

O co z tym chodzi ?

Axel_15 , ta bywa, że jeśli oglądasz film i chcesz zrobić zrzut Print Screenem to pozostaje czarny ekran. Tak więc zainteresuj się tymi programami:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1& … y+ekranowe

W AllPlayer jest funkcja robienia Prinscrena :slight_smile: zdaje mi się że klawiszem F12, sprawdz w ustawieniach Allplayera który to klawisz :wink:

W Power DVD taki przycisk jest oznaczony aparatem

Spróbuj właśnie w Allplayer’ze, te zdjęcia będą zapisane w folderze z filmem, lub w folderze z Allplayer’em :wink: