Pro Evolution Soccer 2008- problem z instalacja spolszczenia

Otoz mam oryginalna wersje Pro Evolution Soccer 2008, ale gdy probuje zainstalowac spolszczenie to przy instalacji wyskakuje blad (Gre mam wylaczona podczas instalacji spolszczenia):

“Wystapil blad podczas dostepu do plików gry. Prosze zamknac gre i ponownie uruchomic patch”

Czy wie ktos dlaczego tak sie dzieje i skad moge wziac poprawne spolszczenie? bo juz chyba wszystkich probowałem i caly czas to samo :frowning:

patryk0o0 , może masz jakiś proces włączony… Wciśnij CTRL + ALT + DELETE -> Menadżer zadań -> Procesy i poszukaj procesu związanego z PES 8

ale co to moze być za proces???

patryk0o0 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

wiec co to moze byc za proces? żadnego procesu związanego z PES 2008 nie znalazłem :frowning:

Ta gra wyszła po polsku, więc po co Ci spolszczenie?

Ja kupiłem jeszcze w angielskiej wersji…

Dodane 08.03.2009 (N) 23:33

bo gdy pierwszy raz instalowałem spolszczenie do gry to instalacja przebiegła bez najmniejszych klopotow, jednak po reinstalacji pes08 wyskakuje wyżej wymieniony blad

wie ktoś coś może na ten temat?