Pro evolution soccer 2014 jak strzelać?

Jak w pro evolution soccer 2014 strzelać na bramke ? Zagrałem pare meczy i w każdym miałem poprzeczki albo bardzo blisko słupka przeleciała piłka w sytuacji 100 % gdzy strzelam na bramke z minimalną siłą zamiast nisko po ziemi to zawodnik kopie minimalnie nad bramką. Po prostu nie da sie strzelić

Taki jest PES, strzelasz lekko i precyzyjnie a bramkarz i tak tego nie złapie bo bawi się w Matrixa :smiley: A tak na poważnie, jest tyle tutoriali na youtube ( czy to po angielsku turecku polsku ) ,że na prawdę znajdziesz coś dla siebie.

Wciskam przycisk strzału odpowienia siła i gol a japońce zrobili z tego symulator co rok coraz gorzej nawet fajnie to wyglada ale lipnie sie gra wyczytałem ze trzeba na padzie wciskac jakieś RT LB Y X zależnie od sytuacji gra jest po to żeeby sie rozlżnić i idprężyć a nie zampamietywać jakieś 343647547 przyciski żeby strzelić, na BOGA

Tegoroczne edycje PES jak i FIFY wołają o pomstę do nieba.Mam obie gry i powiem szczerze ,że jak przepadałem za PES to w tym FIFA wygrywa ( ale minimalne).To co robią zawodnicy , ich poruszanie,strzał…

jak sie strzela nisko/po ziemi ??? niby tyle poradników a znalazłem tylko 1 na yt i w dodatku jakiś lipny (czy tam trzeba wcisnąć 6 przycisków na raz żeby tak strzelił-żart, mam sytuacje dosłownie 5 metrów przed pustą bramką a napastnik trafia w poprzeczke za każdym razem przy minimalnym strzale których miałem tyle że nawet nie licze, w ogóle to oni reagują jak jakieś leniwce. zirytowałem sie bo jak można było to tak zepsuć , a przeciwnicy strzelają nawet z połowy boiska bramki które w rzeczywistości były by nie możliwe,chyba za ja nie umiem grać ale gram od pes-a 3 w każdą część chyba że tak bardzo to [CIACH]

 

Wygwiazdkowanie kilku liter nie czyni z wulgaryzmu pięknego słowa. Przestrzegam przed stosowaniem takiego słownictwa na forum.

rgabrysiak