Pro Evolution Soccer 5 tricki

Mam pytanie grał już ktoś w ta superowa gierce? Znacie może jakies tricki? bo ja właśnie włączyłem ale nie wiem jak się jakies tricki robi! Pomoże ktoś ?

Sporo zagran jest pokazanych w trybie treningu…a tak poza tym trik FLIP-FLAP (łamanie nogi) można wykonać wciskając szybko 3 x R2, ale ten trik moze wykonac niewielka ilośc zawodników, m.in. Ronaldinho, Ronaldo, C.Ronaldo, Ibrahimovic. Kolejny trick to bieg z piłką i wciśnięcie samego R1- zawodnik się zatrzyma, a następnie wciskamy R2 + strzalka do tyłu- zawodnik efektownie pociągnie piłkę do siebie.Jest to dobry sposób na uniknięcie odbioru piłki. Trik ten mozna wykonać bez tego biegu ale warunkiem jest to zeby zawodnik stał w miejscu. Jeśli masz pada z analogiem to pokombinuj z ruchami prawej gałki- można uzyskać np Marseille Roulette czyli 360 st. trik charakterystyczny dla Zidane. jest jeszcze cała masa ciekawych zagran, ale tu cię odsyłam to trybu treningowego.

P.S. Jak na początku nie będzie Ci szło w PES-a to się nie zrażaj, tej gry trzeba się nauczyc. Na początku była dla mnie denerwująca czasami, bo miałem problem nawet z podawaniem, dlatego cierpliwosć się liczy.

aha heh dzięki! Nie no gra jest zajebiocho! Mi się podoba! NAwet mi się jakeigoś tricka przez przypadek udało zrobić! I raz stzreliłęm z przerwotki ale jak to nie wiem :stuck_out_tongue: