Pro evolution soccer 6

Zobaczcie sobie na moją akcyjkę w pro evolution soccer 6 robiłem to na klawiaturze. http://rapidshare.com/files/12150826/Pr … 6.mpg.html

:o :x ty nie masz co robić ?? zrobił byś temat o PES6 i tam wychwalali byście się co tak wielkiego umiecie. A tak tylko zaśmiecasz …

Gram w serię piłek nożnych firmy konami od ISS 98’ aż do PES 6 włącznie i uwierz mi Kuklik…niczego wielkiego nie dokonałeś.

Zrobić to, co Ty zrobiłeś na klawiaturze nie jest sztuką. (Ja np. wolę grać na klawie, niż na padzie).

Grając na jakim poziomie strzeliłeś tą bramkę ? Czyżby początkujący ?Hmm i tak napiszesz, że na Czempionie :smiley:

Życzę sukcesów w PES 6.

:shock: Takie akcje to u mnie podstawa jak gram w pes6 i fife 07, robie lepsze :mrgreen:

Żeś zaszpanował :smiley:

Zapewne jest to poziom dla początkujących - wystarczy zobaczyć sposób zachowania się obrońców 8)

Twoja akcja nie jest nowością… gdyby bramka była strzelona z przewrotki to … :mrgreen:

Spróbuj strzelić gola z rzutu wolnego na najtrudniejszym poziomie,a nie chwalisz się bramkami strzelonymi z 5 metrów :mrgreen: :x

Grałem na amatorze. I grałem tylko pare godzin w pes 6. Więc dla mnie to sztuka. Sebaqyk to pokaż coś lepszego a nie krytykujesz innych

No właśnie, pokażcie swoje akcje na Top Player… Wtedy możemy porozmawiać. :wink: :stuck_out_tongue:

Wszystko zależy jak sobie ustawisz te KLAWISZE, dlatego wydaje mi się, że łatwiej podawać kombinacje używając ogólnie przyjętych symboli w PES-ie typu L1, L2, itd.

Do tego zalecam na początku zapoznać się dogłębnie z trybem treningu, gdzie czeka spora ilość zagrań do przećwiczenia.

Na poziomie początkującym sam bym taką zrobił, jakbyś grał na normalnym to piłki byś na 100% niemiał po tej “akcji”.

racja.Sam gram w Pesa wiec wiem

Macie moje dwa debeściaki

http://youtube.com/watch?v=Fj9CAeUYXeQ

OT-kosmos.JNJN

ja mam bramkę Rooney-em z przewrotki na czempionie i strzał Juninho z przewrotki w poprzeczkę…

tylko nie wiem jak to zmienić na format .mpg :confused: :wink:

poza tym takich prostych bramek nie zapisuję :stuck_out_tongue:

pozdro

Korai pierwsza jest spoczi :] sam tak nie umiem, a już sobie radzę na professionalu :smiley: Jak to robisz? przewrotka też mi nigdy nie może wyjść. I jakbyś mógł podać kombinacje jakichś użytecznych zagrywek… :slight_smile:

igorenek włącz trening tam wszystko jest opisane i pokazane co i jak z zagrywkami

Złączono Posty : 04.02.2007 (Nie) 16:21

a to moja jedyna fajna strzelona na PC http://www.youtube.com/watch?v=TCc1fmEsM5s ja gram na ps2 a jak nie mam chwilowego dostepu do ps2 to pykne i na kompie tylko szkoda bo na padzie do kompa nie mam analogu

ramirez1

po 1. fajna bramka, fajnie wygląda :wink:

po 2.czy gamecam nagrywa lepiej niż fraps, czy zwalnia (bardziej niż fraps) gry?, a może na odwrót…

A to kilka moich repley’ów:

Strzału piętką ani przewrotki nie widziałem :stuck_out_tongue: No chyba, że trzeba coś zrobić z L3, R3… Tu już by się przydał pad… I chyba się na takowego skuszę. Jak wrażenia z gry na padzie?

I jeszcze jedna sprawa: ATT cały czas sprawdza mi FPSy w PES6. Jest na stałym poziome 60fps’ów, ale sporadycznie PES łapie “laga” i wszystkie ruchy są opóźnione. A fps - 60! I co tu robić? :?

Dzięki Game Cam sprawuje się lepiej od Frapsa to moje zdanie jak wrażenia na padzie dobre zawsze grałem na padzie he he na klawiaturze nie wygrał bym nawet jak by było na easy he he zainwestuj w pada przyda sie na pewno a jeżeli masz ps,ps2 to kup se przejsciówke do pc aby moc podłączyć pada od pleja a jeżeli nie masz a będziesz kupywał pada to kup se z analogiem bedziesz wymiatał

Do piętki nie potrzebny jest pad. A co do gry na padzie:

Sam sobie niedawno kupiłem pada( z analogiem) ale jakoś niemogłem się przyzwyczaić, dawno na nim nie grałem (6 lat temu miałem PSX) i pozostałem przy klawiaturze…

Przewrotka jest bardzo ale to bardzo trudna…

Gram w serię PES od części 4 i przewrotka wyszła mi 2 razy :confused:

nie za ciekawie nie?

A oto niektóre tricki:)

flipflap (Ronaldhino, C. Ronaldo lub jakiś inny dobry drybler) 4x L1

przekładanka - 2x, 3x L1

fajny trick (nie wiem jak się nazywa) - L2 i trzymając strzałkę w tył lub przód (zależne od ustawienia zawodnika)

zmyłka - kwadrat + krzyżyk lub kółko + krzyżyk

mogą być błędy bo gram na klawiaturze…

JAK COŚ TO MÓWIĆ !!

jeżeli chcesz strzelić efektowną bramkę z przewrotki lub woleja to musisz naciskać kilkakrotnie strzał (piłka musi być w powietrzu :smiley: )

resztę kombinuj strzałkami :slight_smile:

jeżeli nabierzesz wprawy to końcowy efekt cieszy oko :slight_smile: :twisted:

a i KTO WIE JAK PRZEROBIĆ FILMIK Z PES-A NA .mpg , .AVI lub inny format? :cry: