Pro Evuliton Soccer 9


(system) #1

Cześć moj problem polega na tym ze nie moge zainstalowac dodatkow np:buty,stadiony,stoj itp czy mogłby ktoś mi powiedziec jak je wgrac dodtaki sciaglem ze strony : forum.pro-evo.pl Prosze o szybka odpowiedz


(Wiktor 1996 96) #2

np patcha wgrywasz wgrywasz folder kitserver do folderu z gra i instalujesz kitserver i masz zainstalowanego patcha


(system) #3

Musisz zainstalować najnowszego kitservera(patch chyba 1.4), a potem podmieniasz pliki ściągnięte z pro-evo z takimi samymi plikami w folderze z grą, np. C:\PES\kitserver\img\ - tu szukasz plików o takiej samej nazwie, lub wklejasz nowe do właściwego folderu i gotowe. Przed podmienieniem plików radzę skopiować te, które będziesz zamieniał i zapisać je gdzieś w innym miejscu, żeby można byłoje potem przywrócić, w razie nieudanej zamiany. Oczywiście nie zawsze wszystko się udaje, dlatego nieraz trzeba próbować kilka razy. Radzę też nie wgrywać kilku podobnych elementów, np. buty NIKE i Adidas bo i tak zadziała tylko jeden z nich , a możesz mieć potem problemy z grą. Niestety sam musisz znaleźć co gdzie skopiować w folderze “img” kitservera (nie “img” gry !!


(Airborn) #4

lapsik11 , proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do śmietnika. Proszę też edytować swój post i poprawić błędy ortograficzne, na forum używamy języka polskiego, łącznie ze znakami diakrytycznymi.

greh , jeżeli nie masz nic do napisania w danym temacie, to radzę nie pisz.