PRO Inwigilator GG

Mam pytanie - czy jest jakiś program, który pozwoli sprawdzić, jakie osoby mają mój numer GG na swojej liście znajomych?

Wiem, że taka funkcja jest w Inwigilatorze w GG Power Project, ale żeby to sprawdzić, musimy mieć numer tej osoby - a mi chodzi o to, że nawet jeśli nie mam numeru takiej osoby, to żeby i tak mi to pokazało :wink:

kamil_b17 jeśli jest nawet taki program, to używanie jego jest dość wątpliwe, ponieważ bez zgdody właściciela chcesz oglądać rzeczy, które są jego prywatną sprawą

po prostu jestem ciekaw kto ma mnie na swojej liście gg :P, a zbyt duże wykoczenie to przecież nie jest :smiley:

Jasne - włamanie na komputer - przestępstwo ścigane z kk

przecież nie proszę o trojany, tylko o zwykły programik który nie ma w ogóle sprawdzać dane z dysku tylko z serwera Gadu-Gadu !!

Jest taki porgram tylko za chiny nie znam jego nazwy :?

Kiedys wspolnie an tym forum szukalidmu go ale nie udalo sie :frowning:

Mam nawet skrina :frowning:

Złączono Posta : 09.03.2006 (Czw) 18:53

masz tu linka:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

Niesty do niczego nie doszlismy :frowning:

Złączono Posta : 09.03.2006 (Czw) 18:58

LINK numer 2

http://forum.wiadomosc.info/index.php?s … ntry191412

Takze nic :frowning:

No ja tak iałem jak zaisnatlowalem Power GG (jeszcze na gg 6). Teraz niestety nei pamietam co to za wtyczka była) Było pokazywane, ze ktoś kto Cie ma na liscie jest dostepny / zaraz wracam itp. byl podany jego numer. wyskakiwał taki pasek w prawym dolnym rogu ekrnau taki jak gdy np. ktoś z listy wchodzi na “widoczny”.

McDracullo ACTIVITY CHEKKER albo TASKBAR NOTIFER :stuck_out_tongue:

piotrekjunior byc moze. :slight_smile:

Ja Ci polece Mirande http://miranda-im.org , http://miranda.kom.pl

Sciagnij poczytaj o pluginach i tym podobnym, mi pokazuje kto ma mnie w kontaktach. jak dobrze sobie skonfigurujesz bedziesz mial wszystko w jednym komunikatorze. Pozatym jest lepsza niz zwykle gg.

ale jeśli zainstaluje Mirande to czy będę mógł korzystać nadal ze swojego nr GG czy dostanę całkiem nowy numer lub adres tylko dla Mirandy ??