Pro skater 4 jak wejść

…do tego pomieszczenia :?

KLIK

plansza: Zoo

Próbowałem na wiele sposobów i się nie da :frowning: Bardzo proszę o pomoc. Z góry thx :slight_smile:

Musisz zrobić jakieś zadanie ze słoniem - jak będzie uciekał rozwali wejście.

Również zawsze miałem z tym problem i do dziś nie wiem jak to zrobić. Kumpel mówił mi kiedyś, że w którymś CD-Action był podany sposób jak to wykonać. Pogoogluj, może coś znajdziesz.

jest tam jakiś słoń i przy nim gościu. Zagadałem z nim i powiedział że jak będę jeździł blisko głowy to zobaczysz. Jechałem a ten Tupuś (tak się nazywał słoń) tylko wydawał dziwne odgłosy i nie ścigał mnie. :? Przed tym jak stworzyłem ten temat to googlowałem ale nie mogłem znaleźć. :frowning:


Pytanie do administratorów:

Jak to zrobiliście że zamiast screena jest ten KLIK? :slight_smile:

Nawet wytrawni gracze mają z tym problem. Miałem THPS4 na PlayStation 2, grałem dośc sporo i to właśnie ten poziom mnie irytował - nie mogłem sobie wymyślic jak wejśc do tego pomieszczenia… Nie wlazłem do dzisiaj, a w THPS4 nie gram…Pewne jest raczej jedno - trzeba przejśc jakieś zadanie i to pewnie jedne z trudniejszych!

Zależy mi na tym aby tam wejść, bo widziałem kolesia który ma mi dać zadanie. Spróbuję wykonać wszytkie zadania w ZOO (wątpę czy mi się uda :wink: ) a jak mi się uda, to się z wami tym podzielę :slight_smile: .

Złączono Posta : 06.01.2007 (Sob) 15:37

Koło tego słonia jest budka. wejdź na nią i zeskocz na słonia :wink: i już masz otwarte aquarium.