Próba konfiguracji przywracania systemu i błąd 0x80070077B

Witam,

zakupiłem sobie niedawno nowego lapka i chciałem na nim utworzyć punkt przywracania systemu jednak pojawiło mi sie że przywracanie systemu jest wyłączone więc postanowiłem je włączyć, niestety nic z tego gdyż pojawia mi się dziwny błąd

e69733aa.jpg

szukałem w googlach przejrzałem masę stron(nigdzie nie znalazłem konkretnie mojego przypadku ludzie pisali tylko że wyskakuje im ten błąd przy innych rzeczach), wykonałem FixMbr w CMD(dałem by automatycznie Windows się naprawił nic nie znalazł) nic jak na razie nie działa. Nie chce robić formata by nie stracić danych… jakieś pomysły ?

Dodam, że mam tak od początku przed wgraniem programów różnych itp więc to nei wina żadnego programu.

Obrazka nie widzę Nawet nie wiem jaki masz system Załóżmy że XP Załóżmy że nie jest to sprawa infekcji Usługa Przywracanie systemu jest np zależna od usługi Harmonogram zadań która musi działać i jej tryb ma być ustawiony na Automatyczny

Start - Uruchom - wpisujesz services.msc i Enter

Sprawdź jaki jest tryb uruchomienia usługi Harmonogram zadań Jeśłi nie jest ustawiony na Automatyczny ustaw go

Zobacz też tutaj http://windowsxp.mvps.org/checkpoints.htm

kurcze wybaczcie do zlego dzialu wsadzilen nie doczytałem że ten dział tylko do XP a do 7 jest osobny, sprawa dotyczny 7 (proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu). obrazek na innym serwerze

88734528d67f.jpg

PS. Harmonogram zadań jest na automatyczny…