Próba konfiguracji przywracania systemu i błąd 0x80070077B

chyba trafione w sendo tylko z jednym minusem (dośc dużym) program wymaga zakupu do pełnego działania ok 200 zł -.- więc odpada. jeśli byłby podobny program darmowy lub jakieś obejście tych 200zł (ja nie znalazłem) to było by świetnie bo program właśnie wykrywa błąd i naprawia.

co do ponownej instalacji windows (nakładki) nie wychodzi coś to :frowning: mam tylko windows 7 profesional oryginalny i gdy dam uaktualnienie (bo druga opcja to wgranie windy na nowo np. na dysk D - tak przynajmniej jest napisane) to wyskakuje mi

niestety moja wersja Windy Home Premium nie może korzystać z Windows Anytime Upgrade =/

Hej,

O jakim programie mówisz - o Spyware Remover? Jeśli tak, to są też inne alternatywy, które powinny dobrze dać sobie radę z usunięciem niechcianego oprogramowania - na przykład Malwarebytes Anti-Malware albo Dr. WEB CureIt. Ewentualnie zostaje stworzenie logów i usuwanie ręczne pozostałości po spywar’ze.

Spróbuj postępować tak, jak w tym opisie. Co prawda dotyczy on Windows Vista, ale w 7’ce jest podobnie. Jedyna zmiana to taka, że wybierasz już istniejącą partycję i zaznaczasz, by nie wprowadzał w niej zmian układu. Myślę, że ten wpis - Reperacja nakładkowa bez utraty danych - też się przyda. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Mówię o programie … moment jak wtedy patrzyłem to był pod linkiem Download 0×80070077 Fix całkiem inna strona z programem Reimage PC Repair :o a teraz strona microsoftu. :open_mouth: teraz to mnie zadziwiło, więc zrobię od nowa poprzez stronę http://support.microsoft.com/fixit/pl a jak to nie pomoże to zrobię to instalację nakładkową.

Ze stronki M$ nic nie wynikło =/ a przy instalacji nakładkowej już wiem co powoduje błąd Posiadam wersje Windowsa 7 Profesional z dystrybucji dla uczelni na licencji MSDN AA i chyba tutaj nie ma tak że na płycie są wszystkie Windowsy bo w linku który podałeś http://www.fixitpc.pl/topic/1234-repera … ty-danych/ nie mam w ogóle pkt. 4 i 5 od razu wali licencja a później błąd no bo w licencji jest napisane Windows 7 Profesional.

Chyba zostaje mi pobranie Windy z mało legalnego źródła i zabawa z moim kluczem bo nie mam dostępu do innego Windowsa

Dodane 05.11.2011 (So) 14:32

Zdobyłem Windowsa Home Premium wykonałem instalację nakładkową i wszystko już działa!! :slight_smile: Wielkie dzięki za pomoc Dimatheus!

Hej,

Czyli tylko nie mnie się wydawało, że na początku było tam coś zupełnie innego. :slight_smile: To jednak nie była fatamorgana. :o

Faktycznie, masz rację. Z tego co pamiętam, to przy instalacji systemu Windows Professional w wersji testowej (tej 3 miesięcznej) jest dokładnie tak samo - możliwe jest tylko zainstalowanie tej wersji.

No i najważniejsze, że się udało. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus