Próba stworzenia domowego lanu dobreprogramy z laptopem

… U mnie w komputerze wszystko z planem mam w połączeniach sieciowych plik “Połączenia lokalne” http://img297.imageshack.us/my.php?image=ooloty3.jpg w którym mogę wpisać swoje ip i przepisać swoje cyfry

Na laptopie z którym podłączyłem się linią telefoniczną bez modemu (z sieci lan do sieci lan) w połączeniach sieciowych niema pliku “Połączenia lokalne” (są same telefoniczne) nie mam gdzie wpisać ip i przepisać tych cyfr PS:laptop ma bluconect

HELP

Słabo Cię rozumiem… Chcesz połączyć dwa komputery kablem sieciowym - LAN?? Skoro oba mają karty sieciowe to i w połączeniach sieciowych powinno być widoaczne “połaczenie lokalne” - no chyba, że nie ma zainstalowanych sterowników…

BTW - LAN to nie linia telefoniczna :stuck_out_tongue:

wiem chodzi o to że POŁĄCZENIE LOKALNE u mnie jest a w laptopie nie ma a w laptopie to jakie stery trzeba ściągnąć do lana?

Jeśli w laptopie masz fizyczną kartę sieciową - masz? (gniazdo trochę szersze od telefonicznego) a w systemie nie masz połączenia lokalnego, no to pewnie nie ma sterów. Znajdziesz je na stronie producenta laptopa - odszukaj model i szukaj na stronie producenta.