Próba update'u BIOS w ASUS K52JT. Nie mogę uruchomić laptopa

Witam,

mam mega problem z laptopem K52JT. Otóż po nieudanej aktualizacji BIOS (tak, sam się zastanawiam po co to robiłem) komputer w ogóle się nie włącza. Sama aktualizacja niby zakończyła się pomyślnie, pojawił się countdown “Shutting down in 5… 4…” etc. ale od tej pory laptop w ogóle nie chce się uruchomić. Próbowałem na samej baterii, na samym zasilaniu ale nic to nie dało, nie palą się żadne diody (nawet ta, która sygnalizuje, że laptop jest podłączony do zasilania), nie działają żadne wentylatory. Z tego co się dowiedziałem moją ostatnią nadzieją jest wymiana kości BIOS a potem to już tylko samej płyty głównej… Chciałbym się dowiedzieć czy można czegoś jeszcze spróbować bo ciężko znaleźć w mojej okolicy zaufany serwis, który mógłby się podjąć wymiany tego chipu.

Pozdrawiam.

pawsin ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

jeśli jest na gwarancji to odeślij do serwisu Asusa i nie przyznawaj się co robiłeś po prostu nie działa naprawią za darmo ,

w innym przypadku pozostaje jakiś inny serwis niestety