Próba uruchomienia gry zakończona niepowodzeniem

Witam serdecznie. :slight_smile: Ostatnio borykam się z pewnym problemem, a mianowicie z uruchomieniem pewnej gry - a dokładniej to The Sims 2 Ultimate Collection. Opisze może konkretniej na czym to polega… Otóż kiedy przymierzam się do uruchomienia owej produkcji poprzez ikonę na pulpicie (w sumie jak i poprzez inne skróty w folderze), pojawia się czarny ekran ze znacznikiem myszki. Okej, w porządku, tak podobno ma być (przy pierwszym starcie trzeba chwilę poczekać), więc przez chwil parę oczekuję. W tym momencie monitor nie włącza się, a dioda kilka razy miga. Następnie komputer ponownie się uruchamia - i tak za każdym razem. Nie mam zielonego pojęcia co może być przyczyną - chociaż wykonałem wiele akcji, które takową mogły być. Na przykład zainstalowałem tego DirectX, którego gra wymaga przy instalacji (kiedy poraz pierwszy ją instalowałem, odznaczyłem pole wyboru “Zainstaluj DirectX”. Poraz drugi pozwoliłem sobie to zainstalować). Nic to jednak nie pomogło. Skanowanie systemu antywirusem, jak i programem typu Hitman również na nic się zdały. Później czynności związane z oczyszczaniem systemu CCcleanerem i tym podobne…

Specyfikacja: AMD Sepron Proccessor 3000+; 2GB RAM; 2GHz ATI Radeon 9600/X1050 Series (Secondary)

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MICROSOFT\Windows\CurrentVersion\APP PATHS

Niestety, ale wszystkie te wpisy są zawarte w rejestrze. A gra nadal odmawia posłuszeństwa. :confused: