Probelem notebook Thosiba - nowy system, nie uruchamia sie

Witam, wgrałem nowy windows 7 32 bit ultimate i postanowiłem zainstalować sterowniki do tego systemu. Model lapotopa THOSIBA A300D PSAK0E - 00800GPL.

Sterowniki ściaglem z strony thosiby. Zainstalowalem wszystkie ( jakieś dziwne instalacje zwiazane z biosem). Gdy już zainstalowalem wszystkie postanowilem zrestartowac komputer. Nie wył sie bardzo dlugo złapał jakiegos laga i postanowilem go wył. Przytrzymywanie guzika nic nie dawalo wiec wyjąłem baterie. Teraz laptop nie che sie załaczyć wg sie bios nie urochamia. Co mam teraz zrobić?

kwasior , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Dowiedziałem się iż rozprogramował się bios, po jego aktualizacji. Wadliwy sterownik na stronie producenta. Trzeba oddać do serwisu w celu zaprogramowania biosu. Koszt naprawy od 60 - 300 zł ( tak mi mówiono w rożnych sklepach komputerowych ). Póki co szukam jakieś alternatywy, myślałem nawet nad wymiana całej płyty głównej lecz nie mogę dostać nigdzie sprawnej tanio. Czy mógł by mi ktoś pomoc lub doradzić

Pozdrawiam