Probelm .niemam dzwieku wogole w kom pomocy!

wogole niemam dziweku w kom zainstalowalem sobie xp potem trzeba wgrac sterowniki do modemu itd nio nie weszlem na cd kategoria sound i chcialem zainstalowac Cmedia juz to mialem przedtem to mi wyskakuje zeby cos tam zainstalował draivery jakies i zeby wszedl na str http://www.cmedia.com.tw kto wie co mam zrobic prosze o pomoc LINK JUZ JEST DOBRY JAK BY KTOS BYŁ TAK MIŁY I MIAŁ OCHOTE MI POMOC TO MOZE SIE NA GG ODEZWAC

Potrzebne są sterowniki a strona którą podałeś nie działa. :smiley:

Przy tak jasnym postawieniu problemu juz widzę lawinę odpowiedzi na Twój post.

teraz juz link jest dobry pozdrawiam i licze na was Zgory dzieki

http://www.cmedia.com.tw/e_download_01.htm

Wejdź na stronę i ściągnij sobie sterowniki do dźwięku. CMI8738 powinien pasować, jeśli masz karte dzwiękową w gnieździe PCI.

Jeżeli masz kartę dzwiekową zintegrowaną wtedy ściągnij najlepiej wszystkie 3 z AC’97, któryś powinnien pasować.

Pozdrawiam 8)

przypadkowo trafilem na wasze forum niewiedziałem jak jest ono popularne itd zarejestrowalem sie zadalem pytanie i spoko ogolnie podoba mi sie wasza stronka forum wlasnie robie jak mowiłes Golden Finger mam nadzieje ze pomoze :slight_smile: o taka mi łwasnie pomoc chodzilo szybko i konkretnie oby mi to zadziałało ale tak czy tak jestescie ok spox forum widac ze mozna na was liczyc POZDRAWIAM jak cos to dam znac czy mi podeszło czy nie

Jak Ci spasowało to zapoznaj się z regulaminem i na drugi raz nie zadawaj pytań w stylu: Jak aktwywować piracką kopię windowsa. Myślę że jak będziesz stosował się do zasad zawartych w Regulamnie to userzy tego forum pomogą Ci jeszcze nie raz a w przyszłości być może i sam będziesz mógł sie podzielić swoimi doświadczeniami w dziedzinie komputerów i oprogramowania. :):):slight_smile:

ok spoko sorki postaram sie !!

Post 2

Jeszcze raz wielkie dzieki Golden Finger kolega jest niezly potrafi konkretnie pomoc itd jest dobry tak jak i to całe forum pozdrawiam


Update

Używaj opcji :arrow: Zmień dla dopisania się do ostatniego wpisu

Golden Finger 8)

Problem juz został rozwiazany wiec topic mozna spokojnie ciac !!