Probelm z instalacją Xp w Lenovo

Mam laptopa Lenovo 3000N200 i muszę przeinstalować system wiem ze jest on na ukrytej partycji i wiem jak w nią wejść.Ale nie wiem co dalej wszystko jest po angielsku i nie wiem co mam tam zrobić.Proszę o pomoc albo instrukcję.Z góry dzięki i proszę o szybką odpowiedź.

Dostałeś płytę Recorvery?

Jeśli tak to z niej możesz zainstalować system. Wykryje ona tą “ukrytą partycję” i zainstaluje z niej na nowo system.

Płytki nie dostałem a na partycje wszedłem ale nie wiem jak zainstalować system da się tylko przywrócić system.Potrzebuje szybkiej odpowiedzi.Z góry dzieki

Witam,

jeśli byś czytał wszystkie odpowiedzi na własne posty, to byś wiedział.

Np. tu:

viewtopic.php?f=2&t=228602

Na stronie Lenovo (http://www.pc.ibm.com/pl/home.html) jest wszystko opisane, w FAQu.

Oto drugie pytanie z FAQu:

Posiadając partycję/CD/DVD typu RECOVERY można tylko przywrócić laptopa do stanu fabrycznego. Nie ma możliwości zainstalowania czystej wersji Windows’a (chyba że posiada się płytkę OEM/BOX Windows’a). Podczas przywracanie systemu tracimy wszystkie dane z całego dysku twardego.

Pozdrawiam,

Rafał

Czyli XP-eka nie zainstaluje? :slight_smile:

Kuba ,

za bardzo nie rozumiem o co Ci chodzi :expressionless:

Na laptopie Lenovo N200 zainstalujesz bez problemu MS Windows XP / Vista ,

(powyżej rozpatrywany był przypadek wykorzystywania systemu w wersji Recovery w postaci ukrytej partycji lub CD\DVD Recovery).

Na stronie Lenovo Support & downloads znajdują się wszystkie sterowniki do tego modelu.

Dla XP i Vista jest pełen komplet sterowników (dla Win2000 już nie).

Jeżeli posiadasz płytę z systemem XP/Vista (OEM, BOX) to bez większych trudności zainstalujesz system. W przypadku XP potrzebne będą dodatkowo sterowniki SATA. Osobiście radzę wcześniej przygotować płytkę instalacyjną przy pomocy nLie.

R.