Probelm z kadłubkiem - shockwave flash

Hej,

Mam lapka compal khlb2. I od początku męczę z się powyższym błędem w wszystkich przeglądarkach.

Ściągam wszystkie sterowniki ze strony producenta adobe. Instaluje. Przeglądarka chwile pochodzi normalnie i nagle! wyskakuje błąd, shockwave flash należy jak najszybciej zamknąć przeglądarkę. Odinstalowuje wszystkie sterowniki, instaluje jeszcze raz. Ale to nic nie daje. Dalej wyskakuje ten błąd. Nie wiecie może jak się tego pozbyć? Spotkał się już ktoś kiedyś z podobnym problemem?

Druga sprawa, to w czasie oglądania filmików z takich portali jak np. youtube pojawiają mi się na filmiku poziome linie. Zmieniają one swoje położenie. Jak oglądam filmiki to przypomina to mi czasy '30 jak w filmach pojawiały się takie linie. Też nie wiem za bardzo jak sobie z tym problemem poradzić.

Dodam printscreena tego problemu: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c8a … 71578.html

Dodam jeszcze ze sprawdzałem ten problem na dwóch systemach XP i windows 7 X64. I na obu mam problem ;/

Z góry dzięki za jakiekolwiek rady.

jakie kodeki zainstalowane ?? które sterowniki od grafiki ??

Kodeki K-Lite Codec Pack

Sterowniki ATI V8.580 XP32(WHQL)

Karta graficzna Radeon HD 4650

może jednak procesor jest uszkodzony (jakiś pojedynczy rejestr) osobiście udałbym się do serwisu gwar.

spigwa , po pierwsze - proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

po drugie - na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Dodane 02.01.2010 (So) 19:00

spigwa , rozumiem że z tym nowym tematem to sobie żartujesz. W takim razie przestań to robić i spróbuj zmienić go jeszcze raz, tym razem porządnie. Więcej prosić nie będę.