Probem z Bearshare

Gdy wpisuję w wyszukiwarce (tej w Bearshare) nazwę np. filmu - tu. Cruel Intentions - wyskakuje mi zaledwie 5 plików, które mogłabym pobrać, mojej koleżance, która ma tą samą wercję (5.2.5) wyskakuje około czterdziestu. Doszłam do wniosku, że wyszukują mi się jedynie pliki wrzucone przez polskich użytkowników (jednak nie jestem co do tego pewna) i nie mam pojęcia co z tym zrobić. Szukałam w ustawieniach szukania czy można to jakoś zmienić, jednak nic nie znalazłam. Czy ktoś mógłby mi pomóc? (gg: 1391490)

Z góry jednak zakładam, że jeżeli mam pobrać ten program z innej strony, to w pierwszej kolejności chciałabym odinstalować ten, co jest niemożliwe, bowiem nie ma opcji “deinstalator”.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Program Bearshare jest dobry do mp3… Do filmów polecam BearFlix… Pozdrawiam.

Droga koleżanko proponuję zainstalować programik do obsługi połączeń P2P - uTORRENT.uTorrent to rewelacyjny klient sieci torrent. Aplikacja charakteryzuje się niewielkim użyciem zasobów systemowych, co pozwala na bezproblemowe korzystanie z komputera przy jednoczesnym pobieraniu plików. Program posiada wszystkie funkcje podobnych programów m.in. konfiguracja łącza czy określanie priorytetów. Program nie wymaga instalacji i uruchamia się bezpośrednio z pobranego pliku. Co zrobisz…??? To już Twój wybór.

To co robisz jest nie do końca legalne. A program odinstalować możesz udając się do panelu sterowania i klikając Add/Remove programs (dodaj / usuń programy). Na liście odszukaj interesujący się program i tam będziesz go mogła odinstalować. Dla pewności udaj się do folderu ProgramFiles na dysku C i tam usuń katalog BearShare. Tym programem (jak i każdym innym p2p) można bardzo skutecznie zainfekować komputer, przez BearShare można się nawet nabawić gangreny śródstopia. :wink:

Właśnie w tym problem, że w Dodaj/Usuń programy nie ma na liście programów Bearshare. Wielokrotnie czytałam już, że Bearshare ma licencję Adware, która przez niektóre antywirusy jest odbierana jako trojan i prawdopodobne jest że deinstalotor został usunięty przez antywirusa (nie wiem czy to możliwe) (a więc nie tylko ja mam probelm z usunięciem Bearshare.)

Nie pytam jakie programy są dobre, a jakie nie.

Większość chwali ten program mówiąc, że rzadko kiedy czegoś nie odszuka, a mnie wyszukuje bardzo niewielką ilość plików. Mając ten program w takim stanie jak teraz mogę śmiało powiedzieć, że eMule bardziej mnie satysfakcjonował, a skoro Bear… jest przez większość uważany za najlepszy, co jest nie tak?

A czy korzystanie z torrentów nie jest płatne?

Droga koleżanko już Ci odpowiadam : korzystanie z torrentów nie jest płatne http://tnttorrent.info/index.php , http://www.pixy.pl/ . Oto darmowe strony z torrentami. Możesz skorzystać również z płatnej strony ( ale tylko jednorazowo - przy rejestracji i to tylko 11 zł )http://www.torrenty.org/. A teraz pomogę usunąć Ci Twój program Bearshare - ściągnij sobie ten oto programik - RegCleaner 4.3.0.780 PL (znajdziesz go tutaj http://www.instalki.pl/programy/downloa … leaner.php).Dzieki niemu usuniesz to czego nie możesz znaleźć w systemowym; Dodaj/Usuń Programy. Życzę powodzenia… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: =D> =D>

Dodane 01.03.2009 (N) 16:57

Albo ściągnij Sobie : UNLOCKER ASYSTENT . Tym programikiem na bank usuniesz to czego nie możesz usunąć używając DODAJ/USUŃ PROGRAMY. MÓJ KOMPUTER -DYSK LOKALNY C - PROGRAM FILES -BEARSHARE , albo jak go tam nie będzie to :MÓJ KOMPUTER- DYSK LOKALNY C - DOCUMENTS AND SETTINGS- PULPIT-BEARSHARE .Powodzenia… :smiley: :smiley: :smiley:

A co do mądrych wywodów mojego poprzednika - zainfekowany to jest sposób Jego myślenia…Za każdym razem kiedy korzystasz z sieci istnieje ryzyko zainfekowania komputera ,lecz mądrzy ludzie wymyślili coś takiego jak programy antywirusowe,zapory ogniowe itp,itd…IDĄC MOŻESZ SIĘ PRZEWRÓCIĆ -LECZ CZY TO POWSTRZYMA CIĘ PRZED KROCZENIEM NAPRZÓD ???

Dziękuję bardzo za pomoc. Udało mi się odinstalować Bearshare (to akurat dzięki temu, że znalazłam deinstalator, który był pod inną nazwą, mimo wszystko śmieci, które nie do końca się usunęły pozbyłam się za pomocą programu, o którym wspomniałaś.)

Ściągnęłam uTorrent i wyszukałam film, o którym nikt z moich znajomych nie słyszał xD (ma się ściągnąć za 2 i pół godziny) Zdecydowanie lepiej niż za pomocą Bearshare (chociaż mojej koleżance, działało znakomicie)

Jeszcze raz dzięki za pomoc :wink: