Proble po instalacji nieznanego programu

Mam problem bo ściągnąłem program ktory mial zwiekszyc szubkosc sciaganych plikow a zamaiast tego dodal mi nowego urzytkownika i zabral prawa administracyjne na wszystkich urzytkownikach. nie moge tezaz nic zainstalowac ani odinstalowac i czesto po włączeniu komputera znika mi wszytko z pulpitu i nic nie moge zrobic poza wcisnieciem przycisku power. Pomocy co mama zrobic??

Spróbuj nadać sobie ponownie prawa administracyjne!

Jak nie jest to możliwe spod żadnego z aktualnie istniejących użytkowników to włącz komputer w trybie awaryjnym i zaloguj się jako użytkownik Administrator (widoczny tylko w trybie awaryjnym)

Jak Ci się to uda chyba oczywistym kolejnym krokiem powinno być odinstalowanie tego dziwnego programu - szkoda że nie napisałeś jak on się nazywa :slight_smile:

o ile nie zostało również zmienione hasło administratora :slight_smile: a całkiem możliwe że tak jest.

Oczywiście że tak ale aby się o tym przekonać to trzeba spróbować :slight_smile:

użytkownicy maja usunięte prawa administracyjne. pojawił sie nowy użytkownik GUEST który jest chroniony hasłem. program nie miał nazwy był w katalogu Turbo Accelerator V.3 Maxim Speed eMule & Adsl.rar i byl w nim tylko setup.exe. Jak uruchamiam w trybie awaryjnym to w dodaj usuń programy nie ma zainstalowanego zadnego nowego programu. Hasła są bez zmian poza tym nowym użytkownikiem.

No to chyba po problemie - skoro masz prawa administratora to po przywracaj wszystko do dawnego porządku ( hasła i użytkowników, tego nowego usuń) a sam program skoro nie ma go w Dodaj, usuń programy to odszukaj na dysku i poszukaj pliku uninstal.exe; jak nie będzie to usuń wszystkie pliki i katalogi tego programu i wyczyść rejestr (np programem RegCleaner)

teraz już nie mogę uruchomić administratora ponieważ skrót klawiszowy przy uruchamianiu windows nie działa a jak uruchomię awaryjnie to tak jakby nie było tego nowego użytkownika. Program ten po wciśnięciu setup nie pokazal instalacji tylko po prostu sie zainstalował nie wiadomo gdzie. teraz uzywam tylko użytkownika gościa bo jak uruchamiam innego a większymi prawami to po uruchomieniu znika wszystko z pulpitu i widzę tylko tapetę, a komp działa… to nie jest takie proste jak sie wydaje.

Najlepszym wyjściem z tego problemu będzie instalacja nowego systemu:) :wink: