Proble z grą gothic 3

wlonczam gre i po filmiku wyskakuje mi bląd "Where is the guru moze ktos rozwiozac moj problem ze sprzetem niema problemu gra mu podola z gury dziekuje

szpanerl gra oryginalna?

Podaj konkigurację kompa.

sempron 3000+

768 ramu

geforce 3 ti 450gs

plyta Gigabyte k8ns

gra sciognieta z neta ale slyszalem ze z orginalami tez tak jest

i wszystko jasne :slight_smile:

szpanerl

http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

Taaaaa jasne :smiley: :smiley: :smiley:

Za mało ramu masz

Minimalne to 1024 a ty masz 768 8)

OMGF!! Co za różnica że ktoś ma orginała a pirata ? To że gra się nie włączy bo może być źle nagrana… Może się zacinać. Ale błąd “where is guru” występuje w orginale też !!

Ma za mało ramo? buhahaa… Nie znasz się więc nawet się nie wypowiadaj odpalili grę na kompie z 256 ramu bez tweekow pograli 20min i “where is guru” więc nie wciskaj mi kitu że na 768 nie pójdzie. Ja mam:

GeForce FX 5500

512 RAM

AMD Sempron 2200+

Mam orginała zakupionego na gram.pl i na początku przy uruchamianiu wyskakiwał ten błąd. Problem był taki że w “Moje Dokumenty”, Gothic3 , i w pliku z gothica który się tam znajduje (otwiera się za pomocą notatnika) były wyrazy English … 2 o ile się nie myle… Trzeba było to zmienić na Polish. 2 powód występowania błędu może być taki że szybkość pamięci wirtualnej jest za wysoka i trzeba ją zmniejszyć do 266 MHz. Następny powód może być program który niby przyspiesza pamięć wirtualną. Nie znam nazwy ale jeżeli owy posiadasz to go wyłącz. Mi to pomogło grę tweekowałem i teraz śmigam na medium detalach. Więc mi bzdur nie pierdziel że nie nie pójdzie na 768 ram. OMGF !!

Ja mam Samperon 2500+ 512ram Gf fx5700le i gra mi chodzi płynnie na low detalach

Tutaj nie chodzi o to czy gra jest źle nagrana czy nie tylko o tą część regulaminu: