Proble z komputerem prawdopodobnie zawirusowany

wymagany klucz wyszukiwanie nie został odnaleziony w żadnym aktywnym kontekście aktywacji.

Taki komunikat wyskakuje mi podczas próby otworzenia jakiekolwiek strony z paska adresu lub pobrania czekokolwieg :langue:

Mozilla uruchomiła się dwa razy a tak to wyskakuje błąd.

Przeskanowałem komp hijackiem i combofixem w hijacku naprawiłem 2 wpisy rejestru :stuck_out_tongue:

Aktualny antywirus to panda cloud antyiwrus, przeskanowany pełnym skanowaniem.

Skaner online mks doszedł mniej więcej do 3/4.\

Jedyna dziłająca przeglądarka to google chrome.

Pobierz zainstaluj http://www.dobreprogramy.pl/Spybot-Sear … 12546.html

Pobierz aktualizacje programu, wykonaj pełen skan i napraw problemy

Combofix nie służy do skanowania komputera, jeżeli już go zapuściłeś to pokarz log

Oki pokaże log jak będę miał dostęp do kompa :stuck_out_tongue:

Komp kolegi za jakiś tydzień znowu pójde do niego :stuck_out_tongue:

Log wydawał mi się czysty. :smiley:

I tak dobrze że system działa naprawa systemu przez konsole odzyskiwanie i instalację nakładkową(za 6 razem się udało)

Potem wypisał mi że system odzyskała sprawność po poważnym błędzie :stuck_out_tongue:

Grafika sie spaliła(gf8500 gt silent asusa) i sypała artefaktami( na szczęście kolega ma intergre) i na integrze obraz był normalny. :stuck_out_tongue:

Po kilku godzinach roboty komp dziła w miare nie ma blędów procek nie obciążony ale dalekj działa tylko chrome :stuck_out_tongue:

Mozilli próbowałem różnyvh wersji instaluja się i błąd :stuck_out_tongue:

odinstaluj Mozille i wywal katalog C:\Documents and Settings\Nazwa Użyszkodnika \Dane aplikacji\Mozilla

Folder Dane aplikacji ma atrybut " ukryty" aby go zobaczyć musisz włączyć wyświetlanie plików ukrytych/ systemowych, jeszcze mała uwaga, tam są przechowywane zakładki hasła i inne dane od przeglądarki,

Tego już próbowałem :stuck_out_tongue:

Mozilla była odinstalowana pozostałości były dokładnie czyszczone :stuck_out_tongue:

Uruchomiła się za 1 razem potem się nie uruchamiała potem znowu się udało i póżniej już kapa :stuck_out_tongue:

Ale kolega powiedział że ten tydzień pojedzie na integrze im chromie :stuck_out_tongue:

Potem mu zrobie formata :lol:

Dzięki za pomoc :smiley: