Problem 0xc00000f nie działa dysk naprawczy

Witam was mistrzowie rozwiązywania dziwnych problemów.Otóż mój łapek Dell zaniemógł.Pojawił się komunikat “błąd 0xc00000f”.Coś się pewnie powysypywało .Nie mogę odpalić dysku naprawczego (albo źle to robie) .Formata też pewnie nie dam rady bo został na dysku a nie mam zgranego na żaden nośnik.Jeszcze dodam ze stało sie to 2 dni po formacie do ustawień fabrycznych Najlepiej byłoby zacząć od najprostszych,najszybszych i najbardziej banalnych rozwiązań.Cóż poradzić mam na to?help.

Wsadzasz nośnik instalacyjny z windows i opcja napraw komputer. :slight_smile:

To jedyna opcja?;)w tym momencie nie posiadam .Najwyżej poszukam jakiegoś.

Co to za Windows i czy oryginalny ?

Windows 8 standardowy . tak oryginał

Co znalazłem jakieś fora, to wszędzie jest oparte na naprawie w postaci świeżej instalacji systemu. Może ktoś się znajdzie tutaj, kto zna inną metodę rozwiązania twojego problemu. Ale wpisz w wyszukiwarce frazę Windows 8 błąd 0xc00000f i spójrz na pierwsze lepsze rozwiązania. :slight_smile:

Poedejmij próbę naprawy tego systemu. Użyj programu: https://www.dobreprogramy.pl/Windows-ISO-Downloader,Program,Windows,78497.html do pobrania obrazu Windowsa. Uruchom instalator i wybierz napraw komputer. System powinien spróbować naprawić się automatycznie. Jeśli to nie poskutkuje pozostaje instalacja systemu na czysto. Możesz to zrobić za pomocą tego pobranego obrazu wtedy będziesz miał system bez dodatków od Della. Jeśli chodzi o problem opisany przez ciebie to zapewne powstał on w związku z tym, że po instalacji systemu i sterowników nie instalowałeś aktualizacji z Windows Update. Zalecem pobranie wszystkich dostępnych z wyłączeniem tych “szpiegujących”.