Problem - 100% użycie procesora po starcie

Witam, mam taki dziwny problem z kompem. Po starcie systemu mam 100% użycie procesora, komp strasznie muli i jedyne co pozostaje to restart. Po restarcie jest juz wszystko ok. nie ma żadnego problemu, wszystko działa jak należy. Zawsze jest tak, jak pierwszy raz uruchomie kompa to musze go zrestartowac bo strasznie muli. W procesach nie zauważyłem nic dziwnego, komp swiezo po formacie takze jest czysty. W czym moze byc problem? :roll:

Windows orginalny? Jaki SP jest zainstalowany?

Zwróciłeś uwagę jaki proces Cię tak spowalnia? Po odpaleniu kompa uruchom menadżer zadań (ctrl+shift+esc), sprawdź co to i daj znać na forum.

witam.

Poprostu masz robaczka w systemie , pomoże program do usuwania robaków lub format

alt+ctrl+delete a potem luknij ktory proces tak zamula… jesli to jest proces nie windowsowy to uruchom-msconfig-enter-zakładka uruchamianie i luknij czy tam jest,jesli nie, to wejdz w usługi i poszukaj tam tego,jesli nie znajdziesz, to skaner online np kaspersky…lub mks…lub nod ;] pozdr aha i jak znajdziesz go to go odznacz i zastosuj klikasz. i restart maszyny