Problem a Allegro :( zablokowne konta

Hej!

Mam nie miły problem z Allegro :frowning:

Miałem zaległości za zapłatą, ok 2 tyg. temu wszystko zostały uregulowane

Napisałem do Allegro dlaczego mam jeszcze nie odblokowane konto. No to dostałe dość nie ciekawą odpowiedź. Allegro skapnęło się, że wcześniej było 3 konta na taki sam adres, z innymi danymi osobowymi. Tylko one nie były moje, tylko członów rodziny, nigdy nie było sytuacji, że ktoś z moich podbijał licytacje czy zdobywał jakieś komentarze ode mnie. Niestety konta rodziny zostały zablokowane :(, ale dali sobie spokój i zaczęli na ebay.com klupować i nie mieli problemów.

Teraz allegro niestety doszło do mnie… Szkoda, żeby mi konta przepadło bo mam dużo (legalnych) komentarzy…

Teraz Allegro prosi wyjaśnień.

Mieliście wcześniej taką sytuacje??

Nie, jeśli nie było żadnych oszustw robionych za pomocą tych kont to allegro zablokowało je bezprawnie. Na moim adresie są dwa konta, żadnych problemów nigdy nie miałem.

k-9 , proszę poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie. W przeciwnym razie temat zostanie usunięty.

Kurczę… nie wiem co mam im napisać, aby uznali, że bezprawnie zablokowali konto…

W takim razie wyjaśnij im, że te konta należały do członków rodziny.

Powiem Ci tyle, że czeka Cię długa wymiana maili z allegro :slight_smile: Ja miałem identyczną sytuację co Ty i walczyłem z nimi około 2 tygodni. :slight_smile: W mailu do nich obszernie wyjasnij, że to nie Twoje konta tylko członków rodziny, że nie korzystałes itp.

ja miałem taką smą sytuację więc konto założyłem w Czechach na" akuro ’ i kupuje na polskim allegro bez problemów tylko mam czeską flagę :twisted: w opisie o mnie napisalem że mieszkam w Polsce narazie bez problemów :lol:

allegro przez ostatnie lata uważają się za bogów i blokują konta użytkownikom nie chcą ich później odblokować,taka sprawa powinna być nagłosniona przez UOKIK ponieważ ich działania są jakby monopolistyczne że mają do tego prawo

miałeś 3 konta proste

Dodane 29.12.2009 (Wt) 23:37

w dodatku ten sam adres hehehe trzeba byc naprawdę głupim

W Allegro to w ogóle idioci pracują i blokują wszystkich jak idzie, nawet firmy co im płaciły po kilka tysięcy. Taki burdel tam będzie panował to w końcu im się skończy, bardzo spadła sprzedaż na Allegro, oraz liczba wystawianych przedmiotów w ostatnim czasie, ciekawe czy to zauważyli.

można mieć kilka kont ale na innych użytkowników ,ja mam konto,brat,siostra,raz zablokowali trzeba było pisać do nich do skutku ale odblokowali po jakiś 2 miesiącach

2.12.

Użytkownik może posiadać więcej niż jedno Konto, jednakże nie może ich wykorzystywać do dokonywania jakichkolwiek czynności stanowiących naruszenie postanowień Regulaminu. Niedopuszczalne jest w szczególności:

a. uczestniczenie w licytacji w ramach jednej Aukcji przy użyciu więcej niż jednego Konta,

b. składanie ofert we własnych Aukcjach, Aukcjach osób bliskich bądź osób wspólnie zamieszkujących albo w Aukcjach innych osób, z którymi składający ofertę pozostaje w relacjach powodujących uzasadnione wątpliwości, że strony działają w porozumieniu, mającym na celu wpłynięcie na wynik Aukcji w sposób sprzeczny z prawem bądź dobrymi obyczajami,

c. dokonywanie kolejnej Rejestracji w celu unikania zapłaty opłat i prowizji należnych za dotychczasowe działania w ramach Allegro,

d. używanie Kont do nieuczciwego zawyżania kwot oferowanych w licytacji.

607050 jak nie masz nic ciekawego dopowiedzenia to idź na dwór lepić bałwana. :evil:

Zgodnie z tym regulaminem, można mieć kilka kont na jedną osobę, przy zachowaniu kilku warunków.

kurdę napisałem im to co mi radziliście, ale dla allegro nie jest to wyczerupjący powód, aby wznowić współpce

Poproś ich o wyjaśnienie przyczyny zablokowania konta.

napisali,mi, że został złamany jakiś punkt regulaminu…

Nie pamiętam czy była jakaś sytuacja że ktoś podbijał cenę… a może… nie wiem. Ale i tak konto zostało zablokowana, to ich to już nie powinno ich interesować… Dziwne, że dopiero teraz sobie zobaczyli, że była taka sytuacja.

Dodane 01.01.2010 (Pt) 15:49

może ktoś odpisze!

Pisz z nimi tak długo aż Cię odblokują, ja miałem to samo chyba z dwa tygodnia mailowałem aż odblokowali. Napisz, że to są konta członków rodziny, nie znasz haseł ani nikt Ci nie podbijał. Jak znajdę to wyślę Ci na PW e-maila dzięki, któremu mnie odblokowali.

no to dzięki bardzo :), mam nadzieje, że znajdziesz :wink:

Dodane 04.01.2010 (Pn) 14:42

kurdę, ale allegro normalnie świruje!! Teraz proszą mnie o przesłanie podpisu użytkownika konta… Ale oni trują ****! Kogo jeszcze allegro się uczepiło??

Odpowiedzieli także, że mieli wyraźne sygnały, że było powiązanie między kontami…