Problem - Acer Aspire 5315

Witam,

przed wczoraj kupiłem sobie Acera Aspire 5315 (ta wersja 201G12Mi) i mam mały problem, a w zasadzie dwa:

  1. Dosyć często spotykany- przeskakuje mi kursor. Nie wiem czy to wina tego, że dotykam touchpada, ale czy jest jakiś sposób na sprawdzenie tego? Może jakiś sterownik do tego jest… Wiem, że można wyłączyć, ale to nie jest rozwiązanie problemu.

  2. Niepłynne przewijanie strony strzałkami- Nie wiem czy w tym modelu ma tak być, ale kursor w czasie przewijania strony czy tekstu jest po prostu wolny (aż za) i niepłynnie się przesuwa.

Mam nadzieję, że da się te problemy jakoś rozwiązać.

Z góry dziękuję i pozdrawiam,

Mateusz.

Na prawdę potrzebuję pilnie pomocy.

Sterowniki wszystkie zainstalowane?? Jaki masz system?

Przewijanie to pwnie sterowników do karty graficznej… Znajdź model karty graficznej i sprawdź na stronie producenta, ewentualnie ściągnij nowsze :slight_smile:

wielkość przesuwania można zwiększyć. zainstalowałeś sterowniki do grafiki i touchpada?

Tutaj… znajdziesz prawdopodobnie wszystkie( :wink: ) sterowniki.

Jaki system masz zainstalowany?

Jeśli xp to sprawdź w menadżerze zadań przy jakim sprzęcie masz znaki zapytania.

Windows XP Home Edition.

Na stronie Acera niestety nie ma mojej wersji. Będzie działać od innych?

sosen86- gdzie to można zwiększyć?

Sprawdź w tym menadżerze urządzeń czy nei ma żadnych znaków zapytania.Wygląda na brak sterów do graficznej.

Sterowniki wszystkie są. Dzięki za pomoc. Już wszystko się wyjaśniło, ale teraz pojawiły się nowe problemy. Muszę aktualizować Windowsa, wpisuję klucz (DOBRY NA 100%) i pisze mi, że jest niepoprawny ;/

A drugi mam z Windowsem Media Playerem 11 - nie mogę go zainstalować. Chce mi sprawdzić czy system jest oryginalny (jest), ale jak kończę operację i chcę kliknąć na tej stronie od instalacji kontynuuj to wyskakuje jakaś inna strona i tyle.

F5 :smiley:

Jak strona?? Spróbuj tego.