Problem agp vista

No wiec własnie zasysam sobie Viste Bissnes dzieki msdn AA. I nasów misie takie pytanie, mam uszkodzana karte grafiki znaczy gdy przelacze na AGP x8 i wlacze np gre to komputer sie scina i restartuje, gdy wlacze agp x4 wszystko dziala ok. A wiec ytanie czy odpale areo glass ma redeonie 9600 pro axp x4 ?

Tak, gdyż Aero wymaga złącza minimum w wersji x4 :wink:

Z radeonami są problemy.Ale jeżeli obsługuje DX9 i jest kompatybilna z vistą to pójdzie :wink:

noto wporzo :slight_smile: mam nadzieje ze te przejscia z x8 na x4 nie beda powodowac jakiejs wiekszej utraty mocy grafiki

W twoim wypadku nie będzie praktycznie żadnej różnicy, gdyż jest to słaby model grafiki, i do pełni działania spokojnie wystarczy tutaj agp x4.

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

Ja tylko dodam, że problem w trybie AGP 8x i jego brak w 4x nie musi oznaczać uszkodzenia karty.

Jakiś czas temu miałem podobną sytuację z nowym FX5600 w starszej płycie ECSa (nie pamiętam modelu, jakaś dla Socket A). Przy 4x komputer często się zawieszał i dopiero obniżenie do 2x rozwiązało problem. Karta graficzna obsługiwała tryb 8x, płyta 4x a współpracować chciały dopiero przy 2x.

Nazwałbym to raczej pewną niekompatybilnością, nie uszkodzeniem.

Tylko żekiedy wszystko działało wporządku :confused:

To pod Vistą będziesz miał możliwość sprawdzić, czy to kwestia programowa czy sprzętowa. Wystarczy włączyć spowrotem tryb 8x i obserwować rezultaty.

Chaty proszę uskuteczniać gdzie indziej. Oty --> kosmos