Problem aktywacji antivirenkit

witam

mam pytanko dzisiaj zainstalowałem sobie program antivirenkit z płytki komputer świat(dzisiejsze wydanie) i jak chciałem ściągnąć baze wirusów to pisze abym podał hasło i numer klienta,gdzie takie coś dostane?na jakiej stronie rejestrować program?aby dostać ten klucz produktu,prosze o pomoc.Będe wdzięczny za udzielenie odpowiedzi.

W najnowszym KŚ nie masz pełnej wersji tego programu, co wiąże się z niemożnością uaktualniania programu.

acha czyli to jest takie demo bez możliwości pobierania uaktualnien,to w takim razie proponujesz mi to usunąć?bo chyba taki program do niczego się nie przyda

Demo, sama nazwa mówi za siebie, miesiąc zazwyczaj testujesz, i jak program się podoba, kupujesz go.

tylko na co komu antywirus, który nie pobiera aktualizacji… :slight_smile:

baza wirusów stoi w miejscu, a robaczki się rozmnażają :smiley: :smiley:

właśnie to odinstalowałem,zainstalowałem teraz mks_vira 2005,mimo że to demo to przynajmniej moge uaktualniać baze wirusów,pozdrawiam

Jeśli chcesz mieć coś “na stałe”, to zainstaluj Avasta! Home - darmowy.

mi niezależy na tym żeby był darmowy tylko w miare skuteczny,narazie kożystam z mks_vira jak mi sie spodoba to po 31 dniach kupie full wersje tego programu,tylko jedyny z nim problem to to że ma słabego firewalla ale pomaga mu w tym kerio personal firewall,jak myślisz to teraz już mam kompa chgyba dobrze zabezpieczonego nie?czy jeszcze coś zainstalować?acha chyba te dwa firewalle się nie pogryzą ze sobą?

Lepiej ten z MKS-a wyłącz a pozostaw Kerio.

oki dzieki za pomoc