Problem - Allegro


(Dravenx) #1

Otóz wystawilem na allegro przedmiot a w opisie aukcji zaznaczylem ze jest to tylko aukcja informacyjna a cena jest do uzgodnienia.

Jednak aukcja widniala jako Kup teraz za 1zl - myslalem ze cena jest do uzgodnienia a informacja o tym ze aukcja jest informacyjna dobrze widoczna.

Jakis uzytkownik wcisnal kup teraz i twierdzi ze kupil przedmiot za 1 zl.

Nie wiem co o tym myslec, jak dzialac, co on moze a co ja?? I teraz mam wielki problem...

Prosze o pomoc.

Pozdrawiam


(Grzegorz Ch) #2

słuchaj jak byś, zanim wystawiłeś przedmiot, przeczytał reguły obowiązujące na Allegro, to by było wszystko jasne. Nie ma w serwisie czegoś takiego jak aukcja informacyjna. Kliknięcie kup teraz powoduje zawarcie umowy kupna-sprzedaży. Wystawiając aukcję, a właściwie rejestrując się w serwisie, musiałeś zaakceptować regulamin oraz zasady panujące w tym serwisie. jesteś niestety na straconej pozycji, to ty działałeś niezgodnie z regulaminem.

Regulamin Allegro mówi:


(Skr3czu) #3

Ile był wart przedmiot ?


(Jax-MK) #4

Tak jak napisał kolega grzegorzch popełniłeś błąd i teraz musisz za niego zapłacić. Zresztą ostatnimi czasy było głośno o kilu podobnych aukcjach np. o aucie marki JEEP zakończonej zresztą w sądzie. Na przyszłość sprawdź wszystko zanim wystawisz aukcję. Możesz jedynie próbować dogadać się z kupującym. Może jakoś ustąpi.


(Dravenx) #5

dzieki za odp :stuck_out_tongue_winking_eye:

trudno Jeepa nie sprzedawalem ( na szczescie ):stuck_out_tongue: ale i tak troche to bylo warte ;] Tak to jest jak sie nie pomysli ;p Zostaje jedynie nadzieja ze dogadam sie z gosciem co napewno latwe nie bedzie :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam