[Problem]Asus f3sg dysk wibruje

Witam , nie wiedzialem gdzie napisac ten temat ale napisze go tutaj:

a wiec tak mam asus’a F3SG wszystko dziala super vista, karta etc ale jest jeden problem czy to jest normalne żeby dysk wibrował w laptopie? czasami mocniej jak pracuje a czasami slabiej. Prosze o szybkie odpowiedzi

dzieki rockerr

Na pewno dysk wibruje ?

A nie przypadkiem wentylator ?

Dysk jest zamocowany w dodatkowej metalowej obudowie z gumowanymi brzegami, żeby nie “latał” - bynajmniej w moim F3Sg - za to wentylator jest dość głośny jak się załącza i robi wrażenie “wibrującego”

Spróbuj zadać pytanie na forum asusa

http://vip.asus.com/forum/topic.aspx?SL … board_id=3

dzieki za odpowiedz, ale na dysku równiez jest wentylator? bo czasami naprawde mocno wibruje…

Nie stwierdziłem w pobliżu dysku wentylatora. Sprawdź czy jest dobrze zamontowany, czy mimo wszystko nie ma we wnęce za luźno.

Aha, u mnie jeszcze dość mocno wibruje napęd CD, ale to też zależy jaką płytkę włożę.

tzn płyty w odtwarzaczu nie ma zadnej , i np jak podniose laptopa to nie czuc wibracji w ogole, albo np jak gram w gry lub cos instaluje duzego co wymaga pracy dysku to wtedy wibruje mocno a jak normalnie siedze internet etc to tak slabo i wibruje w jednym punkcie bo np jak poloze palce blizej pada to już nie , dlatego mi tez sie wydaje ze w tym punkcie jest mały wiatraczek 0,8 do 1,2 cala ktory ochładza dysk.

bo np kolega tez ma asus’a inny model ale jemu nie wibraje tylko ma temperature dysku nawet 60 stopni a u mnie max jest 45 a normalnie 35 do 37

edit:

dysk jest dobrze zamontowany nie ma żadnej luki

Prosze o odpowiedz

rockerr