[Problem]Asus K70AC - Nie uruchamia się

Witam, mam problem z laptopem Asus, a mianowicie modelem K70AC. Komputer od jakiegoś czasu restartował się podczas różnych prac biurowych które nie obciążały znacznie procesora. Dzisiaj komputer zrestartował się i nie chce się uruchomić, próbowałem zrobić restart BIOS z mizernym skutkiem ponieważ nic to nie pomogło. Z dalszych rzeczy które dostrzegłem są to:

:arrow: dioda dysku twardego nie świeci się

:arrow: na ekranie nie są wyświetlane żadne komunikaty, nawet po podłączeniu monitora

:arrow: laptop nie wydaje żadnych komunikatów dźwiękowych

:arrow: wiatrak chodzi prawidłowo

Liczę na szybką pomoc i odpowiedź. Sam podejrzewam że mógł spalić się procesor bądź karta graficzna. Za każdą pomoc z góry dziękuje.

Pozdrawiam, Kamelowaty.

Witam też posiadam Asus K70ac miałem podobny problem po włączeniu był czarny obraz, wiatrak chodził normalnie zaniosłem do serwisu do dniagnostyki i stwierdzili że padła karta graficzna naprawa około 550-600 zł ,więc odmówiłem .Mój znajomy znał gościa co naprawiał prywatnie laptopy,zaniosłem do niego laptop i stwierdził że od karty graficznej puścił lut bądż kilka lutów i trzeba wygrzać płytę główną .

Naprawił to za 50zł i laptop jak narazie chodzi już 5 miesięcy i jest ok .Pozdrawiam