Problem backup XP Ho

Wzorując sie na demonstracji z wykorzystaniem ntbackup.exe. Po zainstalowaniu przygotowałem dysk A i uruchomiłem program zmieniając umolne A na E jako miejsce utworzenia pliku. Przygotowałem dyskietkę A.

(Będąc podejrzliwy zauważyłem, że demontrujący pominął ten etap!? )

I klapa !!

Nie można utworzy plików dla dyskietki odzyskiania

Pytanie dlaczego?

Inne opcje dla plików bakupują, ale ta potrzebna nie!

Na dysku E jest dużo miejsca. Proszę o pomoc. :o

winmęczennik

a może masz system XP home w nim problem taki jest :slight_smile:

Tak to jest system XP home. Potwierdziłeś moje przypuszczenia. Poszukam jakiś inny program do tego celu i nie będe tracił czasu na eksperymenty w Widowsem. Dzięki, pozdrawiam

winmęczennik

w gazetach komputerowych często jest dawany świetny program do robienia kopi Paragon i to tak wygląda http://banita.pl/~pysiu/kopia/kopia.html

Głównie do Pysia!

Odnalazłem płytę z 12-2005 z programem Paragon Exact Image 7.

Udało mi się spakować dysk C i zapisa na D. W miedzyczasie program utworzył partycję 25 Gb. Ponieważ równocześnie ubyło 25 GB z dysku C to mam obawy czy razem z dyskiem C nie padnie ta partycja backup?

Natomiast udało mi się zrobić dyskietkę startową. Uruchamia okno w którym trzeba wsazać archiwum.

Próba utworzenia backupu z nagraniem na płytę DVD kończy się komunikatem błędu I/O pozostaje “jedyna i dobrowolna” propozycja zakończenia operacji. Plik arc …cyferki… o wielkości 6,6 GB podzieliłem na dwa i zapisałem na dwu płytach DVD. Mam nadzieję, że w wypadku nieszczęścia to wystarczy nawet wspomagając się wgramiem WIN. Win jest wspaniałym progamem, sprawia dużo radości zwłaszcza przy nastym wklepywaniu kodów zapisanych maczkiem na naklejce i nasty raz rejestracji przez telefon.

Nie podaję pisma z którego pochodzi wyżej wymieniona płyta, bo może Eksperci z potrtalu dobreprogamy mieli by za złe. Przynajmniej raz dziennie pregladam na vortalu działy “programy” i “demonstracje”. Na wsi jedyne i przystępne żródło info. o komputerach. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i pozdrawiam Wojtek

nie wiem kolego co źle zrobiłeś ale z tego numeru gazety można wypalić płytę bootującą i zniej odpalić narzędzie w celu odzyskania obrazu który nagrało się wcześniej na inną partycję lub płytę :slight_smile:

http://banita.pl/~pysiu/prezentacje/prezentacje.html tu masz prezentacje jak robić kopie partycję :slight_smile: