Problem BiA:Earned in BLood [GRA]

:? Mam problem z grą Brothers In Arms Earned In Blood… otóż mam orginałkę :-x Instaluje,wszystko cacy,do momentu uruchomienia gry… Otóż ta gra posiada ‘System Zabezpieczający’ no właśnie… Podczas pierwszego uruchomienia muszę wpisać "klucz produktu dla płyty o nazwie BIA_EIB… OKI Na książeczce z instrukcją jest kod xD zaczyna się EIB-****-****-****-**** supcio więc wpisuję 8729a4b40d9471c7.jpg

Ze wszystkimi znakami :wink: Tak jak jest na książeczce… i po tym wszystkim potwierdzam ‘Dalej’ i… wyskakuje d0c2bb3fb71739e5.jpg #-o

Klucz jest poprawny(identyczny co na książeczce) a wyskakuje ciągle ten błąd… Wpisywałem już go ze 100 razy i nic :confused: Pomóżcie :cry: ![-o<

Może zamiast 0 (zero) wpisujesz O (O, jak Ola) ?

W oryginalnych kluczach licencyjnych NIGDY nie występuje O (O, jak Ola).

Nie nie nie, tam nawet nie ma takich skomplikowanych liter… sprawdzaelm wszystkie mozliwe sposoby i nie idzie…

Zadzwoń jutro do wydawcy gry w Polsce. Na pewno podadzą Ci nowy klucz.

Może sprobuj wpisac z wielkich liter

TAM SIĘ NIE ROZROŻNIA LITER… POPROSTU SĄ IDENTYCZNE CZY Z CAPSLOCKIEM CZY BEZ MAJĄ TAKĄSAMĄ CZCIONKĘ… :? Dzwoniłem do nich ale nikt nie odbiera… :expressionless: grrrrrr… :lol: Proszę pomóżcie! !!

Konrad93 , próbuj dzwonić dalej (do pomocy technicznej). Na pewno ktoś odbierze.

Nie… nie dzwoń… Tu nie o ten kod chodzi :stuck_out_tongue_winking_eye: Ty piszesz… ten z książeczki… Looknij na płytę… i wpisz tamten … Jeżeli masz oryginał - jest na płycie… Pozdro :stuck_out_tongue_winking_eye: