[Problem] Biblioteki systemowe, brak procedur

Witam!

Otóż gdy odpalam NFSW wyskakuje mi error oto jego treść: Nie znaleziono wejścia procedury_except_handler4_common w bibliotece msvcrt.dll. Nie wiem dlaczego i czym ten komunikat skutkuje. Gra normalnie działa tylko tekstury mojego samochodu się nie ładują i dźwięk przerywa.

Oczywiście mogę dołączyć screena i w konkluzji będzie widać błąd z teksturami.

Byłem już na innym forum ale nic nie dało było kilka odpowiedzi żebym zrobił to lub tamto. Program ‘‘chkdsk’’ wykrył problemy jednak nie może ich naprawić, ponieważ służy tylko do odczytu. Kazano mi abym włożył płytkę z systemem otworzył wiersz polecenia i wpisał ‘‘sfc /scannow’’. Jednakże płytki z systemem nie posiadam, ponieważ w serwisie wgrano mi inną wersję systemu. Jest chyba inna możliwość wykonania tej procedury lecz nie mam o niej pojęcia.

W logach OTL i Extras nic nie wykryto, w logach z usuwania również nic.

Problem jest o tyle dokuczliwy że nawet z odtwarzaniem muzyki, dźwięków i filmów mam problem. Przy odtwarzaniu muzyki mam dziwne echo, a w grach mam dziwne przycinanie dźwięków [jakby klatkowanie]. Filmy na YT klatkują.

Jeżeli chodzi o podmianę pliku msvcrt.dll to próbowałem, nic nie dało. Już nawet ściągnąłem DLL Fixer [full wersja] i nadal to samo. Do tego doszedł taki sam błąd przy uruchamianiu systemu z tą samą treścią, ale innym nagłówkiem. :cry:

Liczę na szybką pomoc!

Pozdrawiam!

W wierszu poleceń wpisz

kliknij Enter i jak pojawi się ten komunikat

Wpisz t i zatwierdź enterem, uruchom ponownie komputer.

Zrobiłem to co wyżej napisałeś i nadal to samo. :frowning:

Masz to zainstalowane ?

Jeśli było usuwanie to jednak coś wykryło :stuck_out_tongue: Rozumiem że ktoś ci te logi sprawdzał. Jesteś pewien że osobnik ten był kompetentny ? Sprawdź temperatury. Gra oryginalna ? Nie podałeś systemu (gra nie działa na xp)

Nie działa na XP? To dziwne, ponieważ na laptopie wszystko śmiga [ma również windows xp].

Ja powtarzam to co przeczytałem w necie, nie gram w gry bo szkoda mi na nie kasy :slight_smile: Może dx10 ? :slight_smile:

Ta gra jest play4free. dx 10 mam zainstalowane.

Cześć

DirectX 10 masz zainstalowany w Windows XP?

Poza tym mnie się gry pomyliły, myślałem że chodzi o mw :stuck_out_tongue:

Masz .net framework ?

Tak, lecz moja karta graficzna obsługuje tylko 9 [również mam zainstalowaną]. Miałem niedawno radka 2600XT 512mb ale mi padła i w serwisie mi wcisnęli nvidie fx5500 256mb. Chyba w 2 połowie stycznia sprzedam tego grata i kupię coś nowego.

EDIT:

Mam net frameworka 2.00, 3.00, 3.5 i 4.

Ta grafika jest słaba (może to być przyczyna artefaktów)

Cześć

Jeżeli instalowałeś DirectX 10 na XP to masz przyczynę swoich kłopotów. DirectX 10 nigdy nie był oficjalnie dostępny dla XP.

Na pewno mocniejsza od intel GMA 950M.

EDIT

Jeżeli odinstaluję dx 10 to problem powinien zniknąć?

Cześć

Wątpię. DirectX10 dla XP który jest “dostępny” w internecie to jakaś nieoficjalna przeróbka która wprowadza nie wiadomo jakie modyfikacje w systemie. Instalacja DirectX 10 w systemie Windows XP najczęściej kończy się reinstalacją systemu.

Aha, dzięki za pomoc. Chyba to oleję i poczekam do 2 połowy stycznia i spróbuję sprzedać tego mojego grata i kupić coś porządniejszego. Może ktoś jeszcze ma jakąś koncepcję?