Problem BLUESCREEN BSOD

na 99% WINA wadliwej / złej pamięci RAM.

Dziękuję wszystkim za udział w dyskusji.

Zanim do tego doszedłem no to zrobiłem masę działań, jak zmiana systemu z win 10 pro na win 11 pro.
Wyinstalowałem wszystkie sterowniki i zainstalowałem na nowo itd. Robiłem downgrade bios itd.

Koniec końców wykonałem 2 rzeczy i chyba pomogło - wymieniłem RAM i narazie działa.
Kompa kupiłem z 16 GB ram, ale z czasem kupiłem 32 GB i zamieniłem i wymieniałem w tym czasie też dysk i zmieniałem system itd. i jakoś tego nie połączyłem.

Wykonałem jeszcze drugie działanie i jeszcze nie sprawdziłem co było przyczyną - mianowicie w mojej płycie głównej laptopa są 2 sloty na dysk SSD - zmieniłem też slot i jednocześnie wsadziłem stary ram (oryginalny od kompa).

Co ciekawe RAM nie wykazywał błędów w MEM test, robiłem dwoma narzedziami. Ale po wymianie komp narazie nie wali BSOD i green / bluscreen - zobaczymy co dalej.

Poobserwuje jakiś czas i dam znać co ostatecznie. Ten ram 32 GB wsadzę do innego kompa i zobaczę czy tam działa.

Dziękuję raz jeszcze za udział w dyskusji. Pozdrawiam!

A jednak nie. Nadal komputer się uruchamia ponownie. Wymiana ram spowodowała tylko tę różnicę, że komp przechodzi automatycznie BIOS, ze starym ramem zawiśnie i nic się nie dzieje.