Problem bluescreen i wiele innych na viscie

Witam!

Mam problem z laptopem Fujitsu SIEMENS Esprimo Mobile v5505, problem wyglada nastepujaco:

  • mam bluesceener nie wiadomo w ktorej chwili, czy laptop stoi na biurku, czy na na kolanach sceener sie pokazuje

  • nie moge zainstalowac SP 1 bo wyswietla sie zebym uruchomil go ponownie, restert nie pomaga

  • kiedy aktualizowalem system z 70 aktualizacji zainstalowaly sie tylko 59

  • “dzwignia” ktora wlacza lub wylacza wi fi i bluetooth nie dziala, lecz wi fi dziala (jest ciale wlaczony i nie moge go wylaczyc), ale bluetooth jest ciagle wylaczony chciaz w biosie pokazuje ze jest wlaczony

Posiadam oryginalna Viste Basic x86

1 GB RAM nie uszkodzona sprawdzana programem memtest

dysk 120 GB nie ma bladow sprawdzany programem HDtune

System jest swiezo zainstalowany tzn po reinstalacji.

mam serowniki ale tez z kilkoma mialem problem je zainstalowac bo byl jakis inny problem (nie znaleziono uzadzenia)

Dla administratorow prozba o nie wzucanie tematow do smietnika za dubel:

Nie wiem gdze umiescic ten moj problem wiec umieszcze go w roznych tematach bo nie wiem czy to jest problem czy s terownikami czy z oprogramowaniem czy to jest moze wina poprostu zepcucia sie laptopa

Mam ten sam problem z laptopem Fujitsu Siemens Amilo Li 1818.

Dopóki nie dokonałem preinstalacji systemu to BSOD-a miewałem raz na pół roku.

Teraz blue screen pojawia się kilka razy dziennie.

Też mam Vistę Home Basic.

Uruchamiałem testy RAM-u, procesora, dysku twardego i wszystko wg testów jest OK.

Mam laptopa jeszcze na gwarancji i chyba zaniosę go do serwisu.

Tez chyba obniose laptopka do sewisu bo to nie ma sensu ale wolalbym sam sobie z tym poradzic ale jak?

Poszukaj tutaj : http://www.bezpieczenstwosystemow.pl/index.php tam coś takiego widziałem

tomonek ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Wiem jaki to problem netio.sys poczytajcie sobie o tym. to jest nasz problem