Problem cli.exe na karcie ATI

Witam!

Zainstalowałem sobie najnowsze sterowniki ATI Catalyst 6.2 do mojego Radka 9200 se ;(. Wszystko ok (jestem pewny że dobre stery) a po uruchomieniu ponownym kompa error:

Tak samo się robi gdy chcę włączyć Ati control Panel…a jak klikam ppm na pulpit właściwośc->ustawienia->zaawansowane to nie ma nic z tego panelu ani ekranów…

Może ktoś pomóże?

Pozdro 4 all

Ps. Komp świeżo po instalce windowsa (XP SP2)

Zrób kompletną reinstalację sterowników wraz z czyszczeniem rejestru.

Jeśli nie pomoże a nie chce Ci się zbytnio bawić to zainstaluj sterowniki omegi.

Temat ten był już wielokrotnie na forum, nie masz zainstalowanego środowiska .NET które jest wymagane do poprawnej pracy tych sterowników, instalka znajduje się na stronie ATI tam gdzie i sterowniki

Oups szukałem w szukajce cli.exe i mi się wyświetliło 160 stron i dużo wyników typu"proszę o sprawdzenie loga, a może log…?" itp. muszę się nauczyć jeszcze szukać :slight_smile:

Topic->kosz

To że ten temat był niedawno, wcale niestety nie oznacza że łatwo go znaleźć :stuck_out_tongue: Ale chyba na stronie ATI też była informacja, tak mi sie wydaje

ptasior zrezygnuj z catalystów :wink: Sprawiają dużo problemów. Ja “przesiadłem sie” na stery OMEGA i nie mam żadnych problemów… a funkcji. .no cóż chyba jednak jest troche wiecej w omegach.

Dracullo, zarzuć jakiegoś linka, niech wszyscy zkorzystają :stuck_out_tongue:

sterowniki OMEGA