Problem cli.exe na karcie ATI

(Marcin E Pc) #1

Witam!

Zainstalowałem sobie najnowsze sterowniki ATI Catalyst 6.2 do mojego Radka 9200 se ;(. Wszystko ok (jestem pewny że dobre stery) a po uruchomieniu ponownym kompa error:

Tak samo się robi gdy chcę włączyć Ati control Panel..a jak klikam ppm na pulpit właściwośc->ustawienia->zaawansowane to nie ma nic z tego panelu ani ekranów..

Może ktoś pomóże?

Pozdro 4 all

Ps. Komp świeżo po instalce windowsa (XP SP2)

(aju) #2

Zrób kompletną reinstalację sterowników wraz z czyszczeniem rejestru.

Jeśli nie pomoże a nie chce Ci się zbytnio bawić to zainstaluj sterowniki omegi.

(Szymszejdi) #3

Temat ten był już wielokrotnie na forum, nie masz zainstalowanego środowiska .NET które jest wymagane do poprawnej pracy tych sterowników, instalka znajduje się na stronie ATI tam gdzie i sterowniki

(Marcin E Pc) #4

Oups szukałem w szukajce cli.exe i mi się wyświetliło 160 stron i dużo wyników typu"proszę o sprawdzenie loga, a może log...?" itp. muszę się nauczyć jeszcze szukać :slight_smile:

Topic->kosz

(Szymszejdi) #5

To że ten temat był niedawno, wcale niestety nie oznacza że łatwo go znaleźć :stuck_out_tongue: Ale chyba na stronie ATI też była informacja, tak mi sie wydaje

(McDracullo) #6

ptasior zrezygnuj z catalystów :wink: Sprawiają dużo problemów. Ja "przesiadłem sie" na stery OMEGA i nie mam żadnych problemów.. a funkcji. .no cóż chyba jednak jest troche wiecej w omegach.

(Szymszejdi) #7

Dracullo, zarzuć jakiegoś linka, niech wszyscy zkorzystają :stuck_out_tongue:

(aju) #8

sterowniki OMEGA