Problem copy.exe

Mam taki problem, jak wejdę w moj komputer i proboje otworzyc jakis dysk (klikajac 2 razy lewym przciskiem myszy) to wyskakuje takie cos: System Windows nie moze odnalezc pliku copy.exe, nie wiem o co z tym chodzi, moze norton mi cos skasowal, tego kompa mam dzien a juz sie psuje :stuck_out_tongue: Prosze pomozcie cos, juz skanowałem ad-aware, registry mechanic i ciągle to samo.

Próbowałeś bootnąć kompa… ?? Ja też tak miałem, ale to był jakiś plik “blabla.exe” (na pewno nie copy.exe :stuck_out_tongue: ), zbootowałem i działało… ach ten Windows :smiley:

A jak mam go bootnac Ma ktos jakis pomysl jeszcze?? Musze go formatowac czy co?

miałeś wirusa copy .exe - jego wpisy powinny być w kluczach Run

w HKCU lub HKLM jako windows, powinien być też w men.zadań jako

system copy.exe; po dwukliku pojawia ci się taka informacja, bo wirus tworzy na każdym dysku plik autorun.info - kliknij prawym na dysku, eksploruj lub otwórz i usuń pliki autorun; wirusa usunął ci prawdopodobnie antywirus, ale pliki zostały

na tej stronie w poście na samym dole Cookiegal jest łącze do

antywirusa usuwającego wirusa i jego wpisy - na wszelki wypadek możesz go zastosować

http://forums.techguy.org/security/4918 … opy-2.html

Log z Silenta + HJT

Witam,

Problem mam identyczny jak opisany wyżej. Jednak wchodząc w link powyżej dostaje się do strony, jednak kolejny odnośnik o którym mowa, który powinnien zawierać program do usunięcia tego problemu nie działa. Czy ktoś je w stenie podać mi inną lokalizację tego pliku? Szukałem w internecie jednak bez efektów :frowning:

Łączę pozdrowienia,

Przemek.

Moderatorzy kasowali już twoje podpinanie się pod tematy, no ale jak widac nic nie zrozumiałeś :evil:

Dostajesz ostrzeżenie

Tak na marginesie jeżeli masz problem, to załóż swój własny temat

Faktycznie czegoś nie rozumiem! Wydawało mi się, że bardziej będzie poprawne podpięcie się pod istniejący temat niż zaczynanie tego samego od nowa. Mam taki sam problem więc dlaczego mam zaczynać pisać jeszcze raz od nowa, skoro rozwiązanie ktoś już znalazł i może to pomóc innym, gdyż problem polega tylko na tym, że plik usuwający wirusa został usunięty z serwera, a ja potrzebuje tylko ten plik…nic więcej…

Przepraszam, dostosuję się i zaczne temat od nowa.