Problem czerwonymi kwadratami w MAFII

czołgiem

mam problema z w/w grą jak psia mać otóż:

po paru chwilach od odpalenia gry zaczynają mi wyskakiwać kwadraciki czerwone i czrne wydaje mi sie że próbowałem już wszystkiego co możliwe tzn:

zmieniałem sterowniki do karty graficznej(wgrywałem zarówno starsze jak i młodsze)

do dźwiękowej zresztą też zmieniałem sterowniki

zmieniałem poziom przyśpieszenia dźwięku(dxdiag)

bawiłem sie w ustawieniach nvidia

zmieniałem konfiguracje gry w oknie setup.exe

ustawiałem parametry graficzne gry w opcjach

zmieniałem kodeki

czyściłem też karte graficzną i wentylator z kurzu

mój komputer to

pentium celeron 1.7

geforce mx 440

256 mb ram

i żeby było śmieszniej jakiś rok temu gra śmigała bez takich akcji

gra jest orginalna z Kolekcji Klasyki

ma ktoś jakiegoś pomysła

W innych grach też mi wyskakują podobne badziewia

pozdrawiam

też miałem podobny problem ale zainstalowałem oryginalne stery od k.graficznej które dostałem wraz z nią i maja numer 28.32

np. project igi na nowszych też mi nie chodził (różno kolorowe kwadraty) a na tych smiga aż miło

niestety nie pomogło mi wgranie sterowników 28.32 uparta

ja tak jestem średnio jażący w tych klimatach ale czy jest możliwość że pozostały jakieś syfy z poprzednich wersji sterowników

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Spróbuj ze sterownikami 56.72

56.72 też nie pomagają :frowning: chociaż przy tych wcześniejszych 28.32 było tego badziewia troche mniej wyskakiwało tylko na niektórych teksturach np. na drodze poza miastem w tej misji co sie zbiera haracz

Mimo wszystko myśle że ja mam coś spierdzielone albo w systemie albo w karcie graficznej

bo np w grze panzers 1 też mi jakieś kreseczki migają a na drzewach po jakimś czasie wyskakują niebieskie kropki wygląda normalnie jak lampki na choince

w fifie 07-choć na tej karcie graficznej murawa wygląda jak stół do pingponga- też wyskakują czerwono czarne tym razem kropki a nie kwadraty

liptong jak siemasz

pozdrawiam

Złączono Posty : 15.01.2007 (Pon) 18:27

tak żeby zakończyć

zostalem przy sterach 28.32 jest najlepiej teraz jak wgrałem ponownie i wywaliłem jakieś pozostałości po 91.37 nic nie wyskakuje przynajmniej jak na razie

dzięki serdeczne za pomoc

pozdrawiam