Problem: DelSim i CSRRS, komp i net mi się strasznie muli


(Rascik) #1

Tak jak napisałem w temacie... mam problem z dialerem delsim i czymś o nazwie csrrs, co muli mi kompa. Proszę o pomoc, bo nie moge sobie z tym poradzic. Czytalem posty dot. tych procesow, stosowalem wskazowki ktore opisaliscie, ale nic mi to nie pomaga. Bardzo prosze o pomoc, o to Log z HijackThis:


(Gutek) #2

Użyj VundoFix + Trojan.Vundo Removal Tool + VirtumundoBeGone.

Daj log z Combofix


(Rascik) #3

Dzięki za odpowiedź. A więc wygląda to następująco... schrzaniłem csrss, bo pomyliło mi się z csrrs i przeinstalowałem Windke. Użyłem tych softów, które mi podałeś i nic nie wykryło, a komp dalej sie muli i czasami nie chce odpalać stron, mimo że np. gg albo skype działa i jest w sieci, no a strony nie odpalają. Wyskakuje też czasami błąd "Generic Host Process for Win32 Services" i po tym nie działa net (Neostrada). O to Log z ComboFix:

Złączono Posta : 16.06.2007 (Sob) 15:21

Po wyskoczeniu tego błędu który napisałem wyżej, nie działa net i dzieje się to ok. 5-10 minut po odpaleniu kompa... tak jakby miał określony czas na to żeby skorzystać z neta, bo później trzeba restartować kompa (nie da rady rozłączyć ani na nowo połączyć Neostrady). Nie jest to blaster, bo z tamtym już sobie poradziłem, no a z tym to nie mam zielonego pojęcia o co chodzi ;\


(Gutek) #4

Użyj programu HostsXpert i ustaw domyślne ustawienia plikowi hosts.

Użyj WinsockFix - http://www.softpedia.com/get/Tweak/Netw ... kFix.shtml


(Rascik) #5

Zrobiłem to co napisałeś, ale ten błąd "Generic Host Process for Win32 Services" nadal wyskakuje, po czym rozłącza i uniemożliwia połączenie ;\ A o to Log:


(Mirfi2) #6

patrz

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in ... ntry334645


(Joan Sunshine) #7

log jest ok :slight_smile: