Problem Directadmin "timthumb"

Witam, otóż mam problem na serwerze z systemem centos, nie działają mi ikony wpisu w cms Wordpress, strona jest na moim vps’ie, próbowałem mase rzeczy wyczytanych na google jednak nic nie pomogło, system centos+directadmin, z tego co wyczytałem jest problem z timthumb i mam coś wyłączone lub zablokowane w da, proszę o rade jak to włączyć/wyłączyć, Dziękuję z góry i przepraszam za zawracanie głowy.

Ale o jakie ikony chodzi, co konkretnie się nie wczytuje. Podaj albo url strony, albo jakieś bardziej szczegółowe info. Możliwe, że tak jak wyczytałeś - jakiś moduł powoduje problem. Ale możliwe są też uprawnienia i/lub chmod.

Nie jest to wina uprawnień, lecz blokady gdzieś w da lub php jako iż na zwykłym hostingu działa normalnie gdy ba moim serwerze występuje ten problem. Chodzi tu o ikony wpisu w WordPressie, które działają przez timthumb.

Jaki błąd konkretnie się wyświetla, czy po prostu nic sie nie wyświetla?

W logach jakieś informacje na ten temat są, że wnioskujesz iż jest to wina timthumb?

Normalne zdjęcia z galerii się wyświetlają?

Templatka na hostingu i vps jest ta sama?

Plik na serwer się wysłał (sprawdź w wp-content/uploads/2013/ miesiąc )?

Sprawdź czy w kodzie samej strony znajduje się url do ikonki, którą wnioskuję ustawiłeś.

Jest to wina timthumb bo on służy jako ikony wpisu w moim theme, inne grafiki wyświetlają się normalnie które nie podlegają dla niego. pomińmy te wszystkie chmody i sprawdzanie logów bo już to robiłem, proszę nie pisać ze to wina tego czy tamtego tylko przyjmijmy ze to wina timthumb i przy tym zostańmy. Proszę tylko o odpowiedz na moje pytanie.

Sprawdź to http://www.der-prinz.com/images-display … -timthumb/ i upewnij się, że php-gd masz zainstalowane.

php-gd jest standardowo z DA instalowane. chmody jak mówiłem są dobrze ustawione.

Barbados ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif