Problem: divy koło siebie w divie

Nie wiem zbytnio o co ci chodzi, zrób dokładniejszy opis. Jedyne co przychodzi mi do głowy to osobny div dla tekstu z float:left ;], ponieważ masz diva kontener w nim menu a tekst w kontenerze powoduje że nie masz czego wyrównywać.

Dobrze, to jeszcze raz: chodzi mi o to żeby div z menu bocznym był wyrównany do lewej strony “wielkiego div’a” (i tak jest), a div z treścią ssssssssssssssssssssssssssssssss żeby był obok menu bocznego(i też tak jest). Problem w tym, że menu boczne nie jest całe w “wielkim div’ie” spójrz na obrazek 2.

Co do background to można to tak zostawić bo to są atrybuty mieszane, jednak co do tego kodu to niestety nie rozwiązuje problemu,bo Twój div z tekstem po pierwsze znajduje się pod spodem diva z menu bocznym a po drugie div z białym tłem nie jest pod spodem tego tekstu i to jest cały problem- pomimo tego że w div’ie głównym (ten z białym tłem) umieszczone są dwa kolejne to on nie przybiera rozmiarów takich, żeby był pod spodem tych wszystkich div’ow zawierających. Ja może załączę zdjęcie jak to ma wyglądać przechwytywanie3v.png

Na zdjeciu ustawiłem min-height:350px dlatego to tak wygląda, ale ja wolę żeby ten biały div automatycznie się ustawiał w zależności od tego co zawiera.

http://www.forumweb.pl/viewtopic.php?t= … hlight=CSS

Dzięki wszystkim za pomoc, Puma rozwiązał problem, najgorsze jest to, że w kursach w Internecie nie piszą o tym ani słowa,przynajmniej na tych z których ja korzystam. Dziękuje Wam bardzo.

Dodane 29.12.2010 (Śr) 17:21

Słuchajcie myślałem, że problem jest rozwiązany ale jednak pojawia się kolejny. Biały div ustawia się tylko na wysokość menu bocznego mimo, że tam gdzie wcześniej było sssss… jest o wiele wiecej tekstu i dlatego nie widać go całego(ten tekst tez jest wrzucony w kolejnego diva). Białemu div’owi dałem overflow:hidden; i height:100% , próbowałem innymi metodami tak jak na stronie podana przez Pume ale niestety nie działa( swoją drogą nie ma tam przykładu 2 div’y w jednym ). Błagam pomóżcie.