PROBLEM :/ "DLL C:\WINDOWS\system32\divxdec.ax"

Wiec jak chce oglądać film to mi wyskakuje taki błąd :confused: nie wiem czemu i z kąd

Aplikacja lub biblioteka DLL C:\WINDOWS\system32\divxdec.ax nie jest poprawnym obrazem systemu Windows NT. Sprawdź to z dyskietką instalacyjną.

Czy wiecie może o co choodzi ??

Jeśli to ma coś do rzeczy to powiem, że używam AllPlayera FULL i kodeki które mam na kompie były instalowane z niego.

Filmy mi chodzą, ale wkurza mnie to że to wyskakuje :confused:

ja mam trochę podobny problem, przeinstalowałem WinXP, zainstalowałem ALLPlayera, starszą wersję (V2.1 - wcześniej nie było problemów ale na innym kompie), jak próbuję odpalać film towyskakuje podobny komunikat, z drobna różnicą:

“Aplikacja lub biblioteka DLL C:\WINDOWS\system32\ l3codecx.ax nie jest poprawnym obrazem systemu Windows NT. Sprawdź to z dyskietką instalacyjną.”

klikam ok, wyskakuje okno ALLPlayer - Avi File Error itp itd. live update nie dziala bo stronka chyba nieaktywna. Jest panel kontrolny, jest głos, nie ma okna z obrazem.

To błąd wynikający z braku kodeków czy może coś z oprogramowaniem ???

ktoś może wie o co chodzi i jak ewentualnie rozwiązać ten problem ? zaistalowałem kilka kodeków ale nic nie pomaga. nowsza wersja ALLPlayera też nie działa, ten sam problem :frowning:

A ja już rozwiązałem problem :slight_smile:

Mam AllPlayer Full który ma kodeki razem ze sobą i pobierasz je z dysku i chyba przy pierwszym pobraniu coś się musiało źle zainstalować, ale zrobiłem ponowną instalacje allplayera i problem ustąpił.

Jeśli chcesz to mogę ci go wysłać na maila

Wyskakuje mi to samo (po instalacji vista transformation pack 5.5)

co z tym jest :?:

Złączono Posta : 12.11.2006 (Nie) 20:45

Problem mi zniknoł po ściągnieciu kodeków do allpleyera (kod mnie kosztował 3,66zł :lol: )

ale wszystko znowu śmiga