Problem Dźwiek 5.1

(Freszu) #1

Witam w tym roku mikołaj zawitał z głośnikami 5.1 daj bóg minęły już 5dni a głośniki są nastawione przeciw mnie już chyba każde ustawienie jakie jest możliwe w windows'ie testowałem niestety bez skutecznie.

Po podpięciu głośników "książkowo" działają mi tylko głośniki przednie.Centralny i tył milczą jak zaklęte mam wszędzie poustawiane 5.1 Płyta główna jest w opisie

Ps. mam podpięte głośniki przednie gniazdo zielone głośniki tylne gniazdo czarne i center/sub mam podpięte w "pomarańczowy". Menadżer dźwięku to Realtek HD audio /syst. Win7/

Pozdrawiam czekam na jakiekolwiek pomysły

Up. Sprawdzając chociaż by w winamp'ie słychać wszystkie głośniki lecz podczas testu w Realteku nie słychać jak wyżej. Zostawiać tam czy nadal jest coś źle

(Agatonster) #2

Freszu ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Klop) #3

Wg. mnie to albo masz złą kartę albo źle podpięty pomarańczowy:D Ja mam kartę wbudowaną a w 2 kompie podpiętą do pci z 3 wyjściami: Zielonym, Niebieskim lub czarnym i pomarańczowym. do czarnego albo czarny albo niebieski a do pomarańczowego tylne. Chyba że masz tylko 2 kabelki to nie ogarniam:D Mam nadzieje że pomogłem.