Problem Dźwiek 5.1

Witam w tym roku mikołaj zawitał z głośnikami 5.1 daj bóg minęły już 5dni a głośniki są nastawione przeciw mnie już chyba każde ustawienie jakie jest możliwe w windows’ie testowałem niestety bez skutecznie.

Po podpięciu głośników “książkowo” działają mi tylko głośniki przednie.Centralny i tył milczą jak zaklęte mam wszędzie poustawiane 5.1 Płyta główna jest w opisie

Ps. mam podpięte głośniki przednie gniazdo zielone głośniki tylne gniazdo czarne i center/sub mam podpięte w “pomarańczowy”. Menadżer dźwięku to Realtek HD audio /syst. Win7/

Pozdrawiam czekam na jakiekolwiek pomysły

Up. Sprawdzając chociaż by w winamp’ie słychać wszystkie głośniki lecz podczas testu w Realteku nie słychać jak wyżej. Zostawiać tam czy nadal jest coś źle

Freszu ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Wg. mnie to albo masz złą kartę albo źle podpięty pomarańczowy:D Ja mam kartę wbudowaną a w 2 kompie podpiętą do pci z 3 wyjściami: Zielonym, Niebieskim lub czarnym i pomarańczowym. do czarnego albo czarny albo niebieski a do pomarańczowego tylne. Chyba że masz tylko 2 kabelki to nie ogarniam:D Mam nadzieje że pomogłem.