Problem: 'Explorer.exe - nie znaleziono minerd.dll'

Hej,

 

Mam problem, i nie wiem co się dzieje. Co chwilę wyskakuje mi taki oto komunikat: “explorer.exe - Błąd systemu”

“Nie można uruchomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono minerd.dll. Spróbuj ponownie zainstalować program, aby naprawić ten problem.” Pierwszym razem zaczęło mi to wyskakiwać, gdy odpaliłem gre przez GameBooster, i zaznaczyłem, żeby wyłączyć explorer.exe, aby uzyskać lepszą wydajność gry. Gdy wyszłem nie chciał powrócić do normalnego stanu, nie było pulpitu, nic. Uruchomiłem go ponownie poprzez menadżera urządzeń. Teraz wyskakuje ten błąd notorycznie. Co mam zrobić?

 

 

krzysio2138, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Wykluczmy najlepiej najpierw infekcje.

 

Podaj logi z OTL.

Jak podać te logi? Bo jeszcze nigdy nie sprawdzałem. Dodam jeszcze, że gdy ściągnę ten plik i zainstaluję programem DLL FILES FIXER, to po chwili wyskakuje mi, że to jest wirus.

http://forum.dobreprogramy.pl/temat/308175-otl-gmer-rsit-dss-i-inne-instrukcje/

 

Tutaj masz instrukcje :wink:

 

Wybacz, byłem pewny żę dodałem link w poprzednim poście :frowning:

Tutaj logi:

Odinstaluj:

WebConnect 3.0.0

Bundled software uninstaller

Bonanza Deals

Delta toolbar

Delta Chrome Toolbar

DLL-Files Fixer

FilesFrog Update Checker

Foxtab

RegClean Pro

SpeedUpMyComputer

AppsHat Mobile Apps

Pobierz i uruchom AdwCleaner Kliknij Szukaj i później Usuń.

Do okna Własne opcje skanowania / skrypt wklej:

:OTL
O3:[b]64bit:[/b] - HKLM\..\Toolbar: (no name) - 10 - No CLSID value found.
O3 - HKLM\..\Toolbar: (no name) - 10 - No CLSID value found.
O4 - HKU\S-1-5-21-4137583277-4235874732-3911062067-1000..\Run: [pwo6] C:\Users\PhenomII\AppData\Roaming\pwo6\svchost.exe ()
O4 - HKU\S-1-5-21-4137583277-4235874732-3911062067-1000..\Run: [NTRedirect] C:\Users\PhenomII\AppData\Roaming\BabSolution\Shared\enhancedNT.dll ()
O4 - HKU\.DEFAULT..\RunOnce: [SPReview] "C:\Windows\System32\SPReview\SPReview.exe" /sp:1 /errorfwlink:"http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=122915" /build:7601 File not found
O4 - HKU\S-1-5-18..\RunOnce: [SPReview] "C:\Windows\System32\SPReview\SPReview.exe" /sp:1 /errorfwlink:"http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=122915" /build:7601 File not found
O4 - HKU\S-1-5-19..\RunOnce: [mctadmin] C:\Windows\System32\mctadmin.exe File not found
O4 - HKU\S-1-5-20..\RunOnce: [mctadmin] C:\Windows\System32\mctadmin.exe File not found
[2014-01-09 20:22:30 | 000,341,504 | ---- | C] (Ufasoft) -- C:\Windows\SysWow64\miner.dll
[2014-01-09 18:58:07 | 000,000,000 | ---D | C] -- C:\ProgramData\Logs
:Files
C:\Users\PhenomII\AppData\Roaming\pwo6
:Commands
[emptytemp]

Kliknij Wykonaj skrypt i zatwierdź restart.

Pokaż raport z usuwania i nowy log Skanuj.

Ok, już to zrobiłem.

Teraz przeczytaj całą poprzednią odpowiedź:

Przepraszam, nie zauważyłem. :wink:

Przecież napisałem:

Pobierz i uruchom AdwCleaner Kliknij Szukaj i później Usuń.

Mam wybrać wszystkie te działy? Bo już usuwałem, i był aby jeden dział zaznaczyłem.

Przecież nie napisałem żeby zmienić coś w tym programie.

Masz tak jak napisałem kliknąć Szukaj i później Usuń.

No to zrobiłem tak.

Pokaż nowy log z OTL.