Problem -Facebook/Błąd

Nie wiem czy dobry dział, jak nie to proszę kogoś z administracji o przeniesienie.

Od kilku dni kiedy piszę do kogoś na Facebooku wiadomości i jest tylko i wyłącznie wysłana ta wiadomość ,osoba ta jest dostępna na Facebooku prawie cały czas. Gdy zmienię tej osobie pseudonim to od razu wiadomość się wyświetla (w aplikacji messenger) ,lecz na komputerze nadal jest tylko wysłana. Jak pisze coś w komentarzu tej osobie np. pod zdjęciem to nikt tego nie widzi oprócz mnie. Skąd to wiem?Zakładałem nowe konto i patrzyłem nie ma tam mojego komentarza tak samo gdy napiszę coś na osi czasu tej osoby. Ktoś może wie o co chodzi i może mi pomóc byłbym wdzięczny!Ta osoba normalnie pisze komentarze jak ktoś ją gdzieś oznaczy w sensie odpowiada na nie. Może to przydatna informacja.
Pozdrawiam

Shadowban?

1 polubienie

Czyli?

Taki ban, że możesz pisać ale nikt tego nie widzi poza tobą.

Jeszcze opcja, że może ktoś moderuje a Facebook nie ma opcji informowania o tym w systemie.

Nie wiem chyba nie ,bo z innymi osobami mogę normalnie pisać. Jak myślisz? A nawet jak dostałem tego shadowbana to za co? I jak można go cofnąć o ile się da?
Inne osoby widzą ,że piszę ,oznaczam ich gdzieś itd. Innymi słowy poza tym jednym wyjątkiem wszystko jest dobrze. Jak to naprawić :thinking: ? @krystian3w

Ew. ta osoba zablokowała Tobie możliwość kontaktowania się z nią.

2 polubienia

A to nie jest tak ,że jak zablokuje to nie będę mógł jej pisać w ogóle?

Przy okazji ile trwa ten shadow ban na Fb.?

Aż go osoba nie cofnie.

1 polubienie

Ale taki ban nie powinien występować dla wszystkich w sensie inni widzą tylko ta osoba nie widzi? A takie bany ile zazwyczaj trwają i jak mogę sprawdzić czy faktycznie mam taki ban?

@krystian3w
miałem spytać a jak się daje takiego bana? I jak go cofnąć?