Problem fifa12 zacina się

Witam dzisiaj zainstalowałem fife12. Wszystko ok, ale gdy włączam mecz to się haczy przez co mam pokaz slajdów nie wiem o co może chodzić, ponieważ po pierwsze: sprzęt mam na tyle dobry że powinna działać, po drugie: zrobiłem już kilka rzeczy które przeczytałem na innych forach i nic. Mój sprzęt to

System: Windows Vista 32bit

Procesor: Intel® Core2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz 3.00 GHz

Pamięć: 4,00 GB RAM

Karta graficzna: NVIDA GeForce 9800GT

Ktoś ma może jakieś propozycje co mógł bym zrobić ?

Był bym wdzięczny za pomoc.

Z góry dziękuję

Pozdrawiam

Zrobiłeś kilka rzeczy… co konkretnie zrobiłeś?

Od siebie polecę na początek zaktualizowanie systemu za pomocą windows update, sterowników karty graficznej i dźwiękowej oraz directx.

zrobiłem tak:sterowniki karty graficznej, skan dysku, zmniejszenie rozdzielczości,

Sprawdź w panelu Nvidii czy masz ustawione “Użyj ustawień aplikacji” w ustawieniach obrazu (jak nie to ustaw > zastosuj) ,oraz odznacz “Czekaj na synchronizację” w ustawieniach gry + wyłącz MSAA.

Nie pomaga. Jakieś jeszcze propozycje ? mam też pytanie czy może to mieć coś wspólnego z zasyfionym komputerem ? chociaż dość często robię skany. Nie mam pojęcia o co może chodzić .

@Łukash wchodzę w panel nvidii i nie mogę tego znaleźć gdzie to jest ?

(sory za to co teraz napiszę ale nie znam się zbyt dobrze na tym wszystkim)

Opcja też jest takiego typu, że mam jeden dysk, i jak ostatnio próbowałem robić formata to nie mogłem (a raczej nie umiałem) podzielić tego wszystkiego na kilka dysków

przez co prawie wszystko z komputera zostało mi w folderze Windows. Może to mieć coś wspólnego z tym wszystkim, że komputer był zasyfiony wirusami a mimo formata te wirusy nie zostały usunięte ?

Przechwytywanie.JPG

Tu masz poradniki krok po kroku:

XP : http://stronamini.pl/windows/windows-xp … windows-xp

Vista / 7 : http://www.centrumxp.pl/WindowsVista/11 … Vista.aspx

Wyżej opisana sytuacja ,jest wysoce niepożądana :wink:

Po zrobieniu formata dalej mi się zacina ;/ ma ktoś może jeszcze jakiś pomysł co bym mógł zrobić ?