Problem Firefox-co sie dzieje z pobieraniem?

Podczas każdego włączania Firefoxa(wersja najnowsza 2.0.0.1) Kaspersky wywala mi komunikat że suma została zmodyfikowania(czy coś takiego).

To mógłbym jeszcze przeżyć ale gdy próbuje coś pobrać wtedy nie pokazuje mi się okienko pobierania.

Gdy pobieram przez Download Acceleration wtedy jest dobrze.

Dodam że dzieje się tak od zainstalowania jakiejś wtyczki(chyba Download StatusBAr)

Odinstalowałem ją,zainstalowałem ponownie firefox i nic nie działa.

Pomóżcie

najnowsza wersja to 2.0.0.2 :slight_smile:

Już ją sobie sprawiłem ale ciągle to samo.Co może być przyczyną?

Prawdopodobnie sam zablokowałeś FF w AntiHaker-ze (np. po aktualizacji). Odblokuj aplikację FF w regułach firewall-a.:mrgreen:

Niestety to nie to.Strony mi normalnie chodzą a nie pokazuje się to od ściągania okienko.

Jeszcze jak wchodzę do folderu pobierania danych(pulpit) to mam ten plik który ściągałem ale nie chce się otworzyć.

I czasami przeglądarka informuje przy zamykaniu o tym że plik jest ściągany chociaż nie widzę okienka.

Co to może być?

wszystko wskazuje na to, że ta wtyczka coś pogrzebała w ff(nie wiem, czy to możliwe) - suma kontrolna(checksum) służy do sprawdzania

nienaruszoności plików, niektóre wirusy potrafią "wstrzyknąć(inject)

złośliwy kod do plików wykonawczych( w ogóle popsuć exe), dlatego

kasperski cię ostrzega, ze plik( o jaki plik dokładnie chodziło?)został

prawdopodobnie zmodyfikowany, ale dlaczego problem nie zniknął po instalacji innej wersji trudno powiedzieć; dlaczego nie odinstalowaleś

tej problematycznej wtyczki? a jeśli to zrobiłeś to może nie wyczyściłeś folderów ustawień ff w dane aplikacji

rixx dzięki, jesteś mistrzem :smiley:

Usunąłem cały folder Mozilla z dane aplikacji i działa !!