Problem Gadu-Gadu - Wysyłanie Wiadomości

Witam, mam problem. Mianowicie chodzi o GG. Problem mam następujący :

Widzę co pisze w miejscu “Edycji Tekstu” (tam gdzie się pisze) Dusze enter by wysłało. Nie widzę swojej wiadomości. Dostaje Wiadomość zwrotną ale nie widzę jej. Wchodzę w Archiwum, nic nie widzę.

Mam Nowe GG, wczoraj działało, dziś coś się stało. Radio Chodzi itp, dałem także restart komputera nic nie dało. Dałem również Reinstall GG jednakże to nic nie zmieniło.

Dziękuję mam nadzieję że pomożecie mi.

Gesemu ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Może zmień skina na czasem systemowy stwarza problemy z czytelnością

Nic nie pomaga… Nadal nie działa… Ale zainstalowałem sobie stare gg 7.7 i wszystko gra. Nowe gg dalej coś ma nie tak :confused:

Po wpisaniu tekstu w nowym gg, na dole po prawej stronie jest okienko > Wyślij < a obok tego okienka jest zakrzywiona strzałka, jak najedziesz na tą strzałkę myszką to podświetli się napis > Przełącz tryb < Spróbuj tam przełączyć, może tam jest zablokowane wysyłanie.

Witam. Mam ten sam problem. Nie widzę wiadomości. Ani tych, które ja wysyłam, ani tych które ktoś wi wysyła. Próbowałam coś zdziałać resetowaniem komputera i samego GG, ale nic nie pomaga. Robiłam już reinstalkę Nowego GG. Pomóżcie, proszę :frowning: