Problem GeForce 9500 GT 1024

Nie wiem co sie dzieje,kupilem zestaw komputerowy wlasnie z ta karta,zainstalowalem stery do karty jak i do plyty glownej:

Płyta Głowna: GIGABYTE G31M-ES2L,2GB RAM,PROCEK DUAL CORE E5200,KARTA GEFORCE 9500,Mam okropny problem z nia,poprostu gram sobie w roznego rodzaju gry,miedzy innymi GTA IV i mniej wymagajace i po godzinie grania zacina mi sie obraz i przeskakuja roznokolorowe plamki,czerwone ,zielone,niebieskie ,podobnie jak sprey na paincie to wyglada,chowa i ukrywa sie i tak co chwile i tak mróga obraz.Wiecie moze jaka moze byc tego przyczyna? prosze o odpowiedz Dziekuje.

Karta się przegrzewa? Albo nie wyrabia?

Waldes93 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Witam,

Może karta grafiki Ci sie przegrzewa.

Podaj temp. w normalniej pracy i w stresie.

Pozdrawiam.

Podkręcałeś ją? Za pewne nie wyrabia procesor bo się przegrzewa. Z pamięciami to jest raczej nie możliwe, chyba że je ostro kręciłeś…

Chciałbym ciebie ostrzec że dłuższe używanie przegrzewającej się karty może doprowadzić do spalenia tak było z moją 7900gs takie same objawy aż w końcu odeszła w płomieniach sprawdź temperatury, a tak przy okazji jakie masz pamięci na karcie DDR2 czy DDR3 ?

  1. Jaki masz zasilacz?

  2. Temperatury karty w stresie

  3. Jak masz na niej chłodzenie, sprawdź czy chodzi :stuck_out_tongue: Ew. Przedmuchaj kartę.

Karta na pewno ma pamięci DDR2, nie było 9500GT z DDR3…